מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה
sponsored by 

עתיד המחשוב AI PC

19/06/2024

הכירו את עתיד המחשוב עם AI PC

אורן דותן – Client Sales Specialist ב-Dell Technologies ישראל

מחוללת מהפכה בחוויית המחשוב האישי, ומספקת חדשנות ויעילות. אתם כבר התקדמתם לעידן ה-AI PC?

עידן ה-AI PC הגיע, והוא מעצב מחדש תעשיות באופן חסר תקדים. יש שישאלו בציניות – גם לפה הכנסתם AI? אבל זה לא גימיק, זו צורת עבודה שונה, מוכוונת תוצאות, מתפתחת ומוכוונת לצרכי הלקוח.

מחשבי AI מגיעים כעת בתצורות והגדרות שונות, החל ממערכות המופעלות באמצעות GPU ו-NPU ועד לפתרונות מבוססי ענן. גם הספקים בתעשייה וגם האנליסטים מציעים נקודות מבט מגוונות על הנוף המתפתח, המשקפות את האופי הדינמי של שילוב בינה מלאכותית במחשוב.

מה זה מחשב AI?

ב-Dell Technologies, מחשבי בינה מלאכותית חורגים מעבר לז'רגון – במחשבים שלנו תמצאו מעבר לרכיבי החומרה מבוססת AI גם מערכת בינה מלאכותית אשר לומדת את הרגלי המשתמש שלכם וכך, יש לכם מחשב שכולו מבוסס AI – תוכנה וחומרה יחד, למטרה אחת: שיפור חווית המשתמש שלכם. 

באספקט החומרה - מדובר במחשבים עם חומרה מובנית של יחידת עיבוד עצבית (NPU) שתוכננה במיוחד להתמודדות עם עומסי עבודת AI. בשילוב עם מעבד או GPU (כרטיס גרפי נפרד), התקנים אלה מציעים יכולות מחשוב AI חסרות תקדים ממש בהישג יד. 

עם הצגת ה-GPU הראשון ב-1999, שהניעה דרישה לביצועים גרפיים גבוהים יותר בתוכנה, ברור שעשרות שנים מאוחר יותר, הזינוק ב-AI מחייב גישה חדשה לארכיטקטורת PC. 

כמובילה בחזית, Dell מתאימה עצמה לעמידה בדרישות ה-AI המתפתחות.

משפרים את חווית ה-AI PC

בהצגת מחשבי ה-AI הראשונים במרץ 2024 הצגנו את היכולות בדגש על ביצועים ועומסי עבודה.
כמה הם עובדים מהר? המחשבים פועלים במהירויות של עד 11 טריליון פעולות בשנייה (TOPS), ב-NPU. מחשבים המסוגלים להניע חוויות בינה מלאכותית מודרניות ולטפל בעומסי עבודת AI נפוצים יותר כמו טשטוש רקע בזום ליעילות צריכת חשמל, עיבוד טקסט לתמונה מהיר יותר, עריכת וידאו מבוססת AI עם זמן תגובה מהיר יותר, עיבוד מהיר יותר וגם אנליזה של דו"חות – הכל בכח ה-AI. 

מחשב AI מספק את היעילות הנדרשת לעבודה פרודוקטיבית יותר. אבל, כמו כל טכנולוגיה, מחשבי AI חייבים להמשיך ולהתפתח. 

מחשבי +Copilot נכנסו לאחרונה לשוק  מחשבי AI, והם תוכננו לספק חוויות AI חזקות עוד יותר. מחשבים אלה יוצרים קטגוריית מחשבי AI חדשה עם NPU הפועל ב-40 TOPS, זיכרון של 16GB ומקש Copilot ייעודי להפעלה מהירה של ה- Copilot ב-Windows. 

גלו את יתרון ה-AI PC

מחשבי AI מסמנים עידן חדש של חדשנות ויעילות. המחשבים תוכננו לצריכת חשמל נמוכה יותר ולשיפור משמעותי בחיי הסוללה בהשוואה למחשבים אישיים מסורתיים: מחשבי AI מגבירים פרודוקטיביות תוך חסכון באנרגיה. מה שמבטיח תפעול אמין יותר ליישומים מבוססי בינה מלאכותית הדורשים כוח מחשוב משמעותי על מנת לפעול בצורה חלקה.
מחשב AI מאפשר למשתמש למנף כלים מבוססי בינה מלאכותית מבלי לחוות האטות או בעיות ביצועים.

התוצאה: פרודוקטיביות משופרת מבוססת AI. 

חלק גדול מכוח העבודה מבלה למעלה ממחצית יום העבודה בפגישות, בעבודות צוות ובחיפוש מידע - מה שדורש התייעלות לפעילויות שלשמן התכנסנו. 

במחשבי +Copilot, משתמשים יכולים להנות מחיפוש חכם לאיתור מהיר והפעלה מחדש של משימות במהירות וביעילות.

המשתמשים יכולים להנות גם משיפור חווית שיתוף הפעולה שלהם עם Enhanced Studio Effects ותכונות כמו טשטוש רקע, מסגור אוטומטי, קשר עין ומסננים יצירתיים. תוכלו לקבל אנליטיקה מעמיקה של דו"חות ופילוחים לקבצים, סיכומי ישיבה, תקצירים, כל מה שעולה בדימיונכם ע"י עוזר דיגיטלי שלפני רגע לא היה קיים ועכשיו בא לעבוד עבורכם.

שיתוף הפעולה מגיע לשיאים חדשים ומפרק את מחסומי השפה עם תרגומים בשידור חי בלמעלה מ-40 שפות - ללא צורך בחיבור לאינטרנט. אימוץ הבינה המלאכותית במחשבים שלנו פירושה אימוץ יעילות כאבן יסוד במשימות שלכם.

גם נושא האבטחה נמצא בראש סדר העדיפויות שלנו: 

מחשבי AI מציעים אבטחה משופרת באמצעות זיהוי מדויק יותר, כמו גם זמן תגובה מהיר יותר. ארגונים יכולים להפיק תועלת משיפור בניהול תקינות הצי וניטור באמצעות זיהוי מהיר יותר מבוסס AI של אי-סדירות במכשירי קצה ותיקון עצמי (או אוטומטי).

הגיע הזמן לאימוץ מחשבי AI

ב-Dell Technologies, אנו צופים עתיד בו מחשבי AI יהיו שחקנים ראשיים בהובלת הארגון ליעילות וחדשנות בתעשיות השונות. יעילות ה-NPUs מאזנת השקעות ראשוניות על ידי הפחתת עלויות מחשוב ענן. השקעה במחשבי AI דומה להגנת עתיד התשתית הטכנולוגית שלכם, והכנה לשינויים המהפכניים הצפויים להתפתח ולבוא.

ובנימה אישית:

אין ארגון בעולם שיכול להרשות לעצמו להתעלם ממהפכת ה-AI היום.

דמיינו עסק שבמהפכה התעשייתית היה מחליט להישאר מחוץ למשחק. איפה הוא היום? 

ככל שתפקיד מחשבי AI ממשיך להתפתח, Dell מחויבת להיות שותף מהימן בכל שלב. בין אם מדובר באופטימיזציה לזרמי עבודה, שיפור אמצעי אבטחה או קידום חדשנות, אנחנו כאן על מנת להעצים את המסע שלכם אל עבר עתיד חכם ומקושר יותר - כי הדבר הגדול הבא כבר כאן. ואתם?

זקוקים לסיוע בהתאמת מחשוב מבוסס AI? המומחים שלנו כאן על מנת לסייע לכם