מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה
sponsored by 

הכירו את ה-PowerEdge XE9640: מוכן למשימות AI

11/06/2024

הכירו את ה-PowerEdge XE9640: מוכן למשימות AI 

הכירו את ה-PowerEdge XE9640: מוכן למשימות AI 

ה-PowerEdge XE9640, תוכנן כשרת יעודי בטכנולוגית קירור נוזלים ישיר (DLC) להאצת HPC ובינה מלאכותית (AI).

Intel® Xeon® Scalable Processors 
שרת PowerEdge XE9640 עם מעבדי Intel Xeon מספק מענה לעומסי עבודה AI כולל Interfacing ו-Fine Tuning למודלים. כולל 2 מעבדי Intel Xeon דור 4 עם עד 56 ליבות למעבד.

מידי יום אנחנו רואים קפיצות ענקיות בהתקדמות הבינה המלאכותית. בינה מלאכותית (AI) ומחשוב עתיר ביצועים (HPC) הולכים יחד. הביקוש לשרתים עתירי ביצועים המואצים על ידי מעבדים גרפיים (GPU) עולה. Dell Technologies מספקת מענה לביקוש בדגש על פיתוח רכיבים מותאמי משימות Ai. 

ב-Dell PowerEdge XE9640 שיצא לאחרונה, שרת ייעודי בקירור נוזלים ישיר (DLC) עבור AI ו-HPC, לקחנו את תאוצת ה-AI וצפיפות המעבדים הגרפיים ב-Rack לרמה הבאה.

 

מגוון מעבדים גרפיים: להנות ממלוא פוטנציאל ה-AI

אחת התכונות הבולטות של PowerEdge XE9640 היא מגוון המעבדים הגרפיים. השרת מציע 4 מודולי מעבדים גרפיים מסוג NVIDIA H100 SXM5 NVLink או 4 יחידות Intel Xelink. מה שהופך את ה-XE960 לפתרון ורסטילי למגוון רחב של עומסי עבודה AI. טכנולוגיות NVIDIA NVLink ו-Intel Xelink ב-PowerEdge XE9640 מאפשרות תקשורת חלקה בין המעבדים הגרפיים (GPUs), מאגדות את הזיכרון והליבות להתמודדות יעילה עם עומסי עבודה memory-coherent, כמו מודלי שפה (LLM).

רמת הגיוון במעבדים גרפיים מאפשרת ללקוחות להתמודד עם הדרישות הגדלות לבינה מלאכותית גנרטיבית (GenAI), סימולציות תעשייתיות ומחקר מדעי חדשני. 

לדוגמה, ה-PowerEdge XE9640 מספק את היכולות במאיץ ה-Intel Data Center GPU Max למחשב העל Stampede3 במרכז המחשוב המתקדם של טקסס (TACC).

צפיפות וקירור: יעילות ואופטימיזיציה ב-Rack

ה-PowerEdge XE9640 פותח תוך מחשבה על צפיפות וקירור, מה שמאפשר שימוש יעיל בשטח וביצועים משופרים. עם פרופיל 2RU, השרת מציע צפיפות גבוהה במעבדים גרפיים לכל ארון, וממקסם את השימוש בנדל"ן יקר בחוות השרתים. באמצעות מינוף טכנולוגיית DLC, ה-PowerEdge XE9640 מספק פתרון יעיל וחסכוני יותר ממערכות מסורתיות בקירור אוויר.

בהתחשב בעומסי עבודה מואצי GPU, ההספק והקירור מהווים גורמים קריטיים שיש לקחת בחשבון. HPC מונחה AI מאיץ מחקר ביוזמות טכנולוגיה ירוקה, כגון מקורות אנרגיה חלופיים, מחקר מוליכות-על ומידול אקלים. ה-PowerEdge XE9640 מצויד היטב להתמודדות עם עומסי העבודה התובעניים הללו תוך עמידה בדרישות חוות שרתים ירוקות, ומספק פתרון אמין ויעיל לחדשנות המונעת באמצעות AI. מערכת הקירור הנוזלי מבטיחה ביצועים אופטימליים ועלות בעלות כוללת נמוכה יותר גם תחת עומסי החישוב הגבוהים ביותר.

הספק מותאם לצרכים בכל Rack

תאוצת GPU דוחסת T, כוח Vחישוב הרבה מעבר לצמיחה האקספוננציאלית שנחזתה בחוק מור.  הפוטנציאל של בינה מלאכותית גנרטיבית (GenAI) והביקוש המוגבר להאצת מעבדים גרפיים יצרו שינוי חשיבה בתכנון חוות השרתים.

PowerEdge XE9640 הקומפקטי נבנה במיוחד לצפיפות מעבדים גרפיים מרבית ב-rack בהשוואה למקבילים בעלי 4RU ומעלה, המקוררים באמצעות אוויר. פרופיל השרת 2RU מתאים למגמה הולכת וגוברת של הספק גבוה יותר ל-rack מבלי להתפשר על אפשרויות תצורת אחסון או PCIe.

ה-PowerEdge XE9640 מציע ללקוחות הזדמנויות להתייעלות בניצול ההספק בארון. עם תשעה שרתים ל-rack, עומס מחשוב מואץ בשיא עשוי לדרוש כ-41 קילוואט הספק, תוך שימוש בהספק תלת פאזי לאיזון הפצה. בהרחבה, חוות שרתים יכולות לפרוס ארונות עם 12, 18 או אפילו 21 שרתי PowerEdge XE9640, ולהשיג רמות הספק של כ-54 קילוואט, 81 קילוואט ו-95 קילוואט, בהתאמה. גמישות זו מאפשרת למקסם את ניצול הספק ה-rack בהתבסס על דרישות ספציפיות.

הצצה ל-PowerEdge XE9640 עם StorageReview

בראיון שנערך לאחרונה, בריאן בילר מ-StorageReview ביקר במטה שלנו במטרה לספק ללקוחות מדריך מקיף על ה-PowerEdge XE9640. הסרטון שנוצר מספק ניתוח מעמיק לעיצוב החדשני ויכולות האצת המעבדים הגרפיים.

 

על מנת להמחיש עוד יותר את יתרונות ה-PowerEdge XE9640, פיתחנו אינפוגרפיקה המציגה השוואה לחלופה בקירור אוויר ב-PowerEdge XE8640. האינפוגרפיקה מדגישה את ההבדלים העיקריים ומציגה את יעילות הקירור הנוזלי וצפיפות המעבדים הגרפיים.

 

פתרון Generative AI מבית Dell: טרנספורמציה בעומסי עבודה AI

ה-Dell PowerEdge XE9640, XE8640 ו-XE9680 נמנים בפורטפוליו פתרונות ה- Gen AI ההולך וגדל שלנו, שמטרתם למנף עומסי עבודה AI ולעודד חדשנות. הפתרון משלב טכנולוגיה חדשנית, חדשנות ומומחיות השירותים של Dell Technologies במטרה לספק תוצאות חכמות ומהירות יותר. באמצעות מינוף עצמת ה- GenAI, חברות יכולות לקבל תובנות חדשות, לזרז טרנספורמציות ולהגביר את פרודוקטיביות העובדים.

בואו ללמוד עוד על פתרונות Generative AI ו-HPC

ה-Dell PowerEdge XE9640 הוא שרת בינה מלאכותית שמשנה את חוקי המשחק ומציע גיוון מעבדים גרפיים, צפיפות ויכולות קירור מתקדמות. עם אפשרויות התצורה המגוונות וטכנולוגיית קירור נוזלי, ה-PowerEdge XE9640 מצויד היטב להתמודדות עם הדרישות עומסי עבודה AI. על ידי מינוף פתרון Dell GenAI, עסקים יכולים לממש את מלוא פוטנציאל הנתונים שלהם ולהניע חדשנות בתעשיות שלהם.

לחצו כאן למידע נוסף על פתרונות GenAI ו-HPC