מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה
sponsored by 

מקסימום פרודוקטיביות

28/06/2023

פתרונות מקיפים למקסימום פרודוקטיביות

מאת: שירן דניאל, Product Specialist

העובדים כיום עובדים בסביבות מרובות, מהבית, מהמשרד ובכל מקום על הדרך. במצב כזה מנהלי מחלקות ה-IT בוחנים כיצד לספק לכוח לעובדים את כל הדרוש להם על מנת להיות פרודוקטיביים ולשתף פעולה בכל כך הרבה מרחבים. אנחנו מאמינים שתהליך המעבר למודלים של עבודה היברידית לא ישנה כיוון, אלא רק ילך ויתעצם ולכן אנחנו רוצים לסייע לכם להסתגל לכך בקלות ולספק לכם את מיטב הפתרונות לכל צורך ולכל סביבת עבודה.
בואו להכיר את מיטב הפתרונות שלנו באמצעות קטלוגים אינטראקטיביים ומפרטים מגוונים- כאן.

מחקר חדש של Forrester שהוזמן על ידינו חשף כי הסבירות שמשתמשים ידווחו על שנמוך בפרודוקטיביות הייתה גבוהה פי שתיים בעקבות המעבר לסביבת עבודה חדשה עם החלפה למכשיר חדש, לצג יחיד קטן יותר או לצג מחשב נייד והיעדר האביזרים הרגילים שלהם.

איך נוכל לעזור לכם?

דרך קלה לשיפור פרודוקטיביות היא לצייד את משתמשי המחשבים הניידים בצג, במקלדת ובעכבר על מנת שיוכלו לראות יותר ולעבוד מהר יותר בו זמנית במספר יישומים. הזמנו לאחרונה מחקר כדי להבין אם נוכל לכמת את יתרונות הפרודוקטיביות הללו. ממצאי המחקר הראו כי על ידי הוספת מקלדת ועכבר, פרודוקטיביות המשתמשים עלתה בכמעט ,26% וב38%- עם הוספת צג בגודל 27 אינץ', לעומת שימוש במחשב נייד בלבד.

לאתר קטלוג המסכים לעסקים המתעדכן עם דפי מוצר ואפשרויות לצפייה ב-3D- לחצו כאן

עם טכנולוגיית RC-Type USB, משתמשים יכולים גם לייעל את הקישוריות בין המחשב הנייד לציוד ההיקפי האחר שלהם באמצעות תחנת עגינה או צג, אפשרות שעשויה לחסוך עד 20 שעות של זמן מבוזבז מדי שנה בגלל השימוש בריבוי כבלים ואפשרויות קישוריות לא יעילות. חיסכון בזמן הוא רק צד אחד של התמונה; הוספת צג והתקני קלט חיצוניים למחשב נייד גם מוסיפה יתרונות שונים לנוחות המשתמש ומפחיתה עייפות.

לקטלוג האביזרים האינטראקטיבי המתעדכן עם דפי מוצר ואפשרויות לצפייה ב-3D- לחצו כאן

עוד עולה ממצאי המחקר כי בטיחות עובדים נמצאת בראש סדר העדיפויות של עסקים ברחבי העולם וחברות רבות ימשיכו להציע סידורי עבודה מרחוק בעתיד הנראה לעין. 

לקטלוג המחשוב העסקי לעבודה מאובטחת בענן- לחצו כאן

בהתחשב במחקר החדש, להלן שיקולי המפתח למקבלי ההחלטות המעוניינים לחזק את חווית העובדים ולהגביר את הפרודוקטיביות עבור כוח העבודה מרחוק שלהם:

  • אספקת שדרוגי ציוד וציוד סביבת העבודה בבית העובד כראוי כהרחבה של המשרד.
    לקטלוג עכברים ועטים- לחצו כאן
  • בחרו צגים ואביזרים מתאימים עבור כל עובד על מנת למקסם את הפרודוקטיביות.
    לקטלוג תחנות העגינה- לחצו כאן
  • בדקו מחדש את תכנון החלל במשרד במטרה  לארח בצורה בטוחה יותר פגישות וירטואליות, כולל סביבות עבודה מרוחקות וחדרי ישיבות מודולריים המאפשרים לעובדים ליצור קשר ולשתף פעולה עם עמיתים.
    לקטלוג מצלמות אינטרנט ואודיו- לחצו כאן

התכנון הקפדני של המוצרים שלנו מאפשר להציע את הסגנון, החדשנות, הפונקציונליות והתכונות הייחודיות הדרושים למיטוב פרודוקטיביות המשתמש. בין אם מדובר במהנדסי שטח העובדים בדרכים, או באנשי קריאייטיב ומעצבים העובדים במשרד, ברשותנו כל הדרוש על מנת לסייע להם לבצע את עבודתם – בכל מקום ובכל זמן – החל מצגים ותחנות עגינה ועד למטענים ניידים ואוזניות.

לקטלוג תחנות תחנות העבודה המקצועיות Precision- לחצו כאן

כאשר אנשים משתמשים בטכנולוגיה מועילה, הם מעורבים יותר בעבודה, מתמודדים עם פחות הסחות דעת והפרעות, ומגדילים את הפרודוקטיביות. כשהעובדים פרודוקטיביים יותר, גם החברות פרודוקטיביות יותר.

המומחיות הרחבה לצד המגוון העצום מאפשר לנו לספק לכם את כל הפתרונות במקום אחד ברכישה נוחה ממקור יחיד, המציע בכל רחבי העולם מבחר אביזרים עם גיבוי של שירות ותמיכה ברמה עולמית.

זקוקים להתאמת פתרונות עסקיים? המומחים שלנו כאן עבורכם