מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה
sponsored by 

מאיצים חדשנות מבוססת בינה מלאכותית עם Dell AI Factory

22/05/2024

מאיצים חדשנות מבוססת בינה מלאכותית עם Dell AI Factory

בקיצור:

 • Dell AI Factory מספקת לארגונים את התשתית, הפתרונות והשירותים הדרושים לאימוץ ופריסת AI במהירות בקנה מידה גדול
 • מחשבי AI חדשים של Dell עם Copilot+ מסייעים למשתמשים להתמקד במשימות אסטרטגיות ויצירתיות עם חוויות בינה מלאכותיות חדשות מבית מיקרוסופט, המופעלות באמצעות מעבדי Snapdragon
 • חידושי האחסון, הגנת הנתונים והרשת של Dell מספקים התקדמות בביצועים ומדרגיות לתמיכה בפריסות AI
 • פתרונות הבינה המלאכותית של Dell ושותפי האקוסיסטם מפשטים את הפריסה של יישומי בינה מלאכותית עם תוכנה וחומרה אינטגרטיביים שנבדקו מראש
 • Dell מרחיבה את פורטפוליו שירותי הבינה המלאכותית על מנת לספק את הכלים והמסגרת הדרושים לבניית פלטפורמות בינה מלאכותית ושימוש בטייסי משנה של בינה מלאכותית
 • ה-Dell AI Factory עם התשתית והשירותים המתקדמים של NVIDIA מאיצים את האימוץ והחדשנות בבינה מלאכותית

בכנס העולמי שמתקיים בווגאס השבוע (20 במאי 2024), הכרזנו על ה-Dell AI Factory על מנת לספק ללקוחות גישה לפורטפוליו הבינה המלאכותית הרחב ביותר בתעשייה, מהמכשיר למרכז נתונים ועד לענן ואקוסיסטם רחב של שותפים טכנולוגיים ליצירת יישומי בינה מלאכותית העונים על הצרכים הייחודיים שלהם, באמצעות רכישה מסורתית או כמנוי Dell APEX.

"AI משנה עסקים בקצב חסר תקדים. מרכזי נתונים חייבים להיות מתוכננים לכך מהיסוד על מנת להתמודד עם המהירות וקנה המידה של בינה מלאכותית, בעוד מחשבי AI חדשים משנים את הפרודוקטיביות ושיתוף הפעולה", אמר ג'ף קלארק, סגן יו"ר ומנהל התפעול הראשי של Dell Technologies. "דרושה תשתית IT חדשה והתקנים שנבנו במטרה לספק מענה לדרישות הספציפיות ל-AI. ה- Dell AI Factory מסייע ללקוחות בהאצת אימוץ הבינה המלאכותית עם פורטפוליו ה-AI הרחב בעולם לצד שותפים מובילים, ומציע גישות בגודל הנכון ושליטה רבה יותר על פריסות AI במקום, בקצה ובסביבות ענן".

מספקים תשתית להשגת כל תוצאה עם AI

פורטפוליו הבינה המלאכותית מקצה לקצה שלנו המתפרש על התקני לקוח, שרתים, אחסון, הגנת נתונים ורשתות המהווים את הבסיס Dell AI Factory.
Dell Technologies מרחיבה את הפורטפוליו הזה עם הצעות חדשות שנבנו במיוחד על מנת לענות על הדרישות הגוברות ל-AI.

מחשבי AI כותבים מחדש את כללי היצירתיות והפרודוקטיביות

 • Dell מציגה את מחשבי Copilot+ המופעלים באמצעות מעבדי Snapdragon X Elite ו-Snapdragon X Plus, וכוללים חוויות AI חדשות מבית Microsoft. המחשבים מיועדים לאנשי מקצוע ולצרכנים, מחשבים ניידים אלה כוללים AI מובנה עם ביצועים משתנים וחיי סוללה יוצאי דופן. חוויית המיחשוב הטרנספורמטיבית תסייע למשתמשים לנהל בקלות את המשימות וזרימות העבודה שלהם באמצעות מחשוב ועיבוד מקומיים על פני ה-GPU, המעבד וה-NPU.

התקדמות בניהול והגנת נתונים המזינים חדשנות AI

 • PowerScale F910 אחסון קבצים all flash מספק מענה לצרכי עומסי עבודה תובעניים של AI, ומספק זמן מהיר יותר לתובנות AI עם שיפור של עד 127% בביצועים ובצפיפות מעולה.
 • PowerScale: ה-Project Lightning היא ארכיטקטורת תוכנה חדשה, בעלת ביצועים גבוהים של מערכת קבצים מקבילית, שתשולב ב-PowerScale במטרה להאיץ את זמני האימון עבור זרימות עבודה בקנה מידה גדול ומורכב.
 • ה-Dell Solution for AI Data Protection מסייע ללקוחות להגן על נתונים ויישומי AI קריטיים באמצעות הגנת נתונים, תוכנות, מכשירים ו-reference design לייעול הפריסה.

פורטפוליו רשתות מורחב מספק את ה-fabric שמאיץ את ביצועי ה-AI

 • Dell PowerSwitch Z9864F-ON, המופעל באמצעות Broadcom Tomahawk, מכפיל את ביצועי הרשת של יישומי בינה מלאכותית באמצעות ארכיטקטורת רשת מודרנית המספקת תפוקה גבוהה, זמן השהייה נמוך ומדרגיות קלה, המספקת מענה לסביבות הרשת התובעניות ביותר.
 • Dell PowerEdge XE9680 תומך במתאמי Ethernet של Broadcom 400G PCIe Gen 5.0. השילוב של חומרת PowerEdge, PowerSwitch Z9864F-ON ומתאמי 400G PCIe Gen 5.0 Ethernet מאפשרים לארגונים להשיג ביצועים, מדרגיות ויעילות גבוהים יותר על ידי בניית ethernet fabrics איתנים.
 • חידושי הפצת SONiC ארגוניים משפרים את ביצועי הבינה המלאכותית בעוד SmartFabric Manager עבור תוכנת SONiC מפשט את הפריסה, התזמור וניהול מחזור החיים עם תצוגה אחת של SONiC.

האצת הזמן מ- AI לערך עם מערכת שותפים מובילים

שיתופי פעולה עמוקים בין Dell ושותפי האקוסיסטם המובילים מספקים פתרונות משולבים היטב המקלים על הלקוחות להתחיל עם AI.

 • Dell Technologies ספקית התשתית הראשונה שמשתפת פעולה עם Hugging Face ומציעה פריסה מקומית אופטימלית לדגמי AI גנרטיביים. Dell Enterprise Hub על Hugging Face מאפשר לארגונים לאמן ולפרוס מודלי שפה פתוחים ומותאמים אישית (LLM) בקלות ובאופן מאובטח ב-on-premises על תשתית Dell. חוויה המאיצה את הזמן לערך עבור לקוחות שבונים יישומי בינה מלאכותית משלהם למקרי שימוש כמו צ'אט בוטים ותמיכה בלקוחות, ונגישה ישירות בפלטפורמה הפתוחה המובילה של Hugging Face עבור מפתחי בינה מלאכותית.
 • Dell Technologies ממשיכה בשיתוף הפעולה עם Meta במטרה לפשט את פריסת דגמי Meta Llama 3 בב-on-premises על גבי תשתית Dell, תוך מתן תוצאות בדיקה, נתוני ביצועים והוראות פריסה.  
 • Dell AI Solution עבור Microsoft Azure AI Services מאיץ פריסת שירותי בינה מלאכותית, כגון יכולות תמלול דיבור ותרגום, שנבנו על גבי Dell APEX Cloud Platform עבור Microsoft Azure.

מפשטים את מסע ה-AI עם פורטפוילו שירותים מורחב

Dell מקדמת את הפורטפוליו הנרחב של שירותי בינה מלאכותית מקצועיים במטרה להביא לתוצאות עסקיות משופרות מיוזמות בינה מלאכותית.

 • שירותי הטמעה לפתרונות Microsoft Copilot מסייעים לארגונים לשנות את הדרך בה הם עובדים בהנחיית מומחים לאימוץ חוויות Microsoft Copilots ברחבי GitHub, אבטחה, Windows ומכירות.
 • שירותי האצה ל-Dell Enterprise Hub ב-Huging Face מפחיתים את הזמן לערך עבור פיתוח אב-טיפוס מהיר ב-AI באמצעות Dell Portal על גבי Hugging Face עם ייעוץ אסטרטגי בבחירת כלים, מודל ותיאום מקרי שימוש.

Dell AI Factory עם NVIDIA מתרחב לאימוץ AI עם turbocharge

Dell Technologies הרחיבה היום את ה- Dell AI Factory עם NVIDIA עם שיפורים וחידושים בשרת, קצה, תחנת עבודה, פתרונות ושירותים. ה- Dell AI Factory עם NVIDIA, שהוכרז במרץ, מאיץ את אימוץ ה-AI על ידי אספקת יכולות משולבות של Dell ו-NVIDIA או פתרונות מלאים המאומתים מראש.