מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה
sponsored by 

מרחיבים את ה-Dell AI Factory עם NVIDIA להאצת אימוץ AI

23/05/2024

מרחיבים את ה-Dell AI Factory עם NVIDIA להאצת אימוץ AI

Dell Technologies הרחיבה היום את ה-Dell AI Factory עם NVIDIA עם פתרונות שרת, קצה, תחנת עבודה, ושירותים חדשים. ה-Dell AI Factory עם NVIDIA, שהוכרז במרץ, מאיץ את אימוץ הבינה המלאכותית על ידי אספקת יכולות משולבות של Dell ו-NVIDIA או פתרונות מלאים שאומתו מראש.

עיקרי הדברים:

 • שרת Dell PowerEdge XE9680L מציע קירור נוזלי ישיר ושמונה GPUs של NVIDIA Blackwell Tensor Core לעיבוד מהיר בגורם תצורה קומפקטי
 • Dell מספקת את הפתרונות הצפופים והחסכוניים ביותר באנרגיה על מנת להאיץ פריסות גדולות של Blackwell GPU
 • Dell NativeEdge פלטפורמת תזמור הקצה הראשונה שמספקת אוטומציה לאספקת תוכנת NVIDIA AI Enterprise, כולל NVIDIA NIM
 • הפתרונות והשירותים של Dell עם טכנולוגיית NVIDIA מאיצים פריסת יישומי בינה מלאכותית והטמעת עוזרים דיגיטלים

בכנס העולמי שהתקיים השבוע בווגאס (20.05.2024), הכרזנו על הרחבת ה-Dell AI Factory עם NVIDIA כך שיכלול גם פתרונות שרת, קצה, תחנות עבודה ושירותים חדשים המאיצים אימוץ וחדשנות באמצעות בינה מלאכותית.

"ארגונים פועלים במהירות על מנת לנצל את הזדמנויות הבינה המלאכותית, וזו הסיבה ששיתוף הפעולה שלנו עם NVIDIA הוא כל כך חשוב", אמר מייקל דל, מייסד ומנכ"ל Dell Technologies. "הרחבת ה-Dell AI Factory עם NVIDIA ממשיכה את המשימה המשותפת שלנו - להקל על ארגונים ליישם בינה מלאכותית כדי שיוכלו להצטרף באומץ למהפכה הטכנולוגית הבאה."

"בינה מלאכותית גנרטיבית דורשת סוג חדש של תשתית מחשוב - AI Factory שמייצר בינה", אמר ג'נסן הואנג, מייסד ומנכ"ל NVIDIA. "ביחד, NVIDIA ו-Dell מספקות לתעשיות העולם היצע כולל של מחשוב, רשת ותוכנה - שמניע את טייסי המשנה, עוזרי הקידוד, סוכני שירות לקוחות וירטואליים ותאומים דיגיטליים תעשייתיים בארגון הדיגיטלי".

Dell AI Factory עם NVIDIA הופכים נתונים לתובנות ותוצאות

ה-Dell AI Factory עם NVIDIA משלב את פורטפוליו ה-AI המוביל של Dell עם פלטפורמת התוכנה NVIDIA AI Enterprise, בבסיסם של NVIDIA Tensor Core GPUs, NVIDIA Spectrum-X Ethernet ו-NVIDIA Bluefield DPUs. לקוחות יכולים לרכוש יכולות משולבות מותאמות לצרכים או פתרונות מלאים שאומתו מראש על מנת להתחיל עם מקרי שימוש ב-AI הדורשים ביצועים מואצים כמו RAG, אימון מודלים והסקת מסקנות. התפתחות ה- Dell AI Factory עם NVIDIA מאפשרת לארגונים:

להשתמש בכוח מחשוב מתקדם לטיפול בפריסות AI בקנה מידה גדול

 • ה-Dell PowerEdge XE9680L החדש מספק ביצועים גבוהים עם תמיכה בשמונה GPUs של NVIDIA Blackwell בפורמט 4U קטן יותר. מספק את צפיפות ה-GPU הגבוהה ביותר האפשרית עבור NVIDIA GPUs במתלה x86 סטנדרטי בתעשייה, ומציע 33% יותר צפיפות GPU לכל צומת. הפלטפורמה מציעה 20% יותר PCIe Gen.  וקיבולת הרחבת רשת צפון/דרום כפולה. 
 • קירור נוזלי ישיר (DLC) משפר את היעילות הכוללת עם קיבולת קירור גדולה יותר עבור CPUs ו-GPUs. ה- PowerEdge XE9680L תוכנן לשירות קל ויהיה זמין בתצורה מלאה עם אינטגרציה מתקדמת לפריסות rack-scale והתקנה באתר.
 • Dell גם מכריזה על פתרונות מובילים בתעשייה בצפיפות וצריכת אנרגיה יעילה במיוחד בקנה מידה rack-scale המזרזים את הזמן לערך בפריסות גדולות המואצות באמצעות GPU. גרסאות מרובות יהיו זמינות כולל עיצוב בקירור אוויר התומך ב-64 GPUs במתלה בודד, או פורמט בקירור נוזלי הכולל 72 NVIDIA Blackwell GPUs במתלה יחיד.

האצת פריסת יישומי AI בקצה עם Dell NativeEdge ו-NVIDIA

 • Dell NativeEdge היא פלטפורמת תזמור הקצה הראשונה שמספקת אוטומציה לאספקת תוכנת NVIDIA AI Enterprise, מסייעת למפתחים ולמפעילי IT לפרוס בקלות פתרונות ויישומי AI בקצה. עסקים וארגונים, מיצרנים ועד קמעונאים יכולים לנתח במהירות ובדייקנות את נתוני הקצה עם Dell NativeEdge הכוללים ניתוח וידאו של NVIDIA Metropolis, יכולות דיבור ותרגום של NVIDIA Riva ומיקרו-שירותי הסקת מסקנות NIM של NVIDIA.

מפשטים פיתוח ופריסת יישומי AI להאצת ה-time to value

 • הפתרון החדש של Dell Generative AI עבור עוזרים דיגיטליים מסייע בהאצת פריסת עוזרים דיגיטליים המספקים חווית שירות עצמי מותאמת אישית למשתמשי קצה בפתרון full-stack של Dell ו-NVIDIA. שירותי הטמעת Digital Assistants מסייעים לארגונים לתכנן, לפתח, ליישם, לבדוק ולהרחיב את הפתרון.
 • Dell AI Factory עם פתרונות NVIDIA מסייע לארגונים להקים במהירות סביבות בינה מלאכותית עבור מגוון מקרי שימוש עם אוטומצית פריסה ב-full stack שהונדסה בשיתוף עם NVIDIA. אוטומציה מלאה מפחיתה את הזמן לערך בעד 86% בהשוואה לביצוע עצמי. בשילוב עם שירותי מיקרו להסקת מסקנות של NVIDIA NIM, הזמן הכולל מהמסירה ועד הפעלת עבודות הסקת מסקנות מצטמצם עוד יותר. שירותי המיקרו של NIM מספקים למפתחים ארגוניים, מנועי הסקה מותאמים production-ready לדגמי AI פופולריים הזמינים ב-NVIDIA והשותפים שלה.
 • Dell Accelerator Services החדשים עבור RAG על תחנות עבודה Precision AI מסייעים בקיצור מחזור פיתוח AI ומניבים במהירות יישומי AI בעלי ביצועים טובים יותר באמצעות מודל שפה גדול מותאם באמצעות RAG בתחנת עבודה של Dell Precision עם NVIDIA AI Workbench, פלטפורמת פיתוח לניסויים, בדיקה ופרויקטי אב טיפוס AI ו-ML בסביבה מאובטחת יותר.

"המחקר שלנו מראה שארגונים מחפשים פישוט IT, אך מאותגרים בהשגת המטרה הזאת. בינה מלאכותית, על אף שמבטיחה פישוט, מביאה מורכבויות משלה, כולל בחירה, איכות נתונים, עקביות ואבטחה. קיום של one-stop shop מוכח שיסייע בהעמדת התשתית, התוכנה והשירותים הדרושים למימוש ערך מ-AI יכולה להפחית סיכונים ולהוזיל עלויות", אמר דייב ולנטה, אנליסט ראשי ב-theCUBE Research. "יכולות ה-end-to-end של Dell מהוות מרכיב מרכזי שלדעתנו יתורגם לבינה מלאכותית. ה-Dell AI Factory עם NVIDIA הוא דוגמה מובילה לפתרון AI שנועד לפשט אימוץ לעומסי עבודה מתעוררים של AI."