מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה
sponsored by 

פורטפוליו פתרונות ה-GenAI הרחב בעולם ממשיך לצמוח

07/03/2024

פורטפוליו פתרונות ה-GenAI הרחב בעולם ממשיך להתרחב

הכירו פתרון מערכת אקולוגית פתוחה של Dell Generative AI עם מאיצי AMD Instinct

כולם מסתכלים על ה-AI בתור מנוע הצמיחה המשמעותי של ימינו. יש האומרים, שזו מהפכה משמעותית לא פחות מהמהפכה התעשייתית ומהפכת האינטרנט. 

ה-Generative AI מעורר ציפיה גבוהה ומוגדר כמאיץ החדשנות המבטיח ביותר של העשור, כאשר 78% ממקבלי ההחלטות בתחום ה-IT מדווחים על התלהבות מפוטנציאל השפעת ה-GenAI על הארגונים שלהם. רובם רואים ב-GenAI אמצעי להגברת פרודוקטיביות, לייעול תהליכים ולהשגת חיסכון בעלויות. ניצול הטכנולוגיה הוא קריטי על מנת להבטיח שארגונים יוכלו להתחרות בעידן הדיגיטלי החדש.

לכן, זה היה טבעי לראות חיבור בין Dell Technologies ו-AMD שנותן עוד אפשרויות בפורטפוליו פתרונות ה-Generative AI שלנו. ענקיות הטכנולוגיה ממשיכות בהאצת עומסי עבודה מתקדמים, ומציעות לעסקים אפשרויות בחירה נרחבות יותר להמשך מסעות ה-GenAI הייחודיים להם. 

הטכנולוגיה החדשה מדגישה את תפקידן המרכזי של מערכות אקולוגיות פתוחות בהעצמת לקוחות באמצעות פתרונות פשוטים, אמינים ומותאמים, שישלבו בינה מלאכותית (AI) בנתונים שלהם.

הצמיחה המהירה של היקף הנתונים והשאלה כיצד להפיק מהם תועלת עלו בחשיבותם בנוף פיתוח ה-AI כיום. AI הוא גל החדשנות האחרון, והבטחת הגישה לכוח המחשוב הדרוש לארגונים להנעת מנוע החדשנות שלהם היא המפתח. יחד עם AMD, אנו יכולים להציע ללקוחות אפשרויות בחירה מגוונות יותר להנעת עומסי העבודה בתחומי AI ו-GenAI.

Dell PowerEdge XE9680, הפתרון בעל קצב הצמיחה המהיר ביותר בהיסטוריה שלנו, יתמוך במאיץ AMD Instinct™ MI300X, ויציע ללקוחות בחירה רחבה יותר בכל הנוגע לביצועי AI.  ה-PowerEdge XE9680 עם AMD Instinct MI300X מספק יכולות גבוהות לעסקים המעוניינים לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בנתונים ולייחד את העסק שלהם עם מודלי שפה רחבה מותאמים אישית (LLM). עם שמונה מעבדי MI300X, זיכרון ברוחב פס גבוה (HBM3) בנפח 192GB עם 5.3TB/s לכל מעבד עבור קיבולת HBM3 קוהרנטית כוללת של 1.5TB לכל שרת, וביצועים FP16 של למעלה מ-21 petaflops, ה-PowerEdge XE9680 עם MI300X מייצב עצמו כפתרון שיהפוך את הגישה ל-GenAI לנגישה יותר עבור ארגונים המעוניינים לאמן מודלים גדולים יותר, להקטין את שטח מרכזי הנתונים (Data Centers), להפחית את העלות הבעלות הכוללת (TCO) ולהשיג יתרון תחרותי.

AMD MI300X Instinct

במקביל לתמיכה במאיץ AMD MI300X Instinct, הכרזנו גם על הצעד הבא בפתרונות Generative AI שלנו, שמטרתו להקל על ארגונים בפריסת GenAI מהימנה עם העיצוב המאומת החדש שלנו בשיתוף AMD.

העיצוב המאומת החדש הזה עבור Generative AI עם מסגרות AI המופעלות על ידי ROCm AMD, יהיה זמין בשנה הבאה ויכלול מודלי שפה רחבה פתוחים (LLM). ה-AMD ROCm מחסנית קוד פתוח למנהלי התקנים, ערכות כלי פיתוח ו-API עבור מאיצי AMD Instinct. העיצובים המאומתים שלנו ל-Generative AI מקלים על לקוחות בבניית פלטפורמות GenAI אמינות המותאמות לצרכים והסרת החסמים משיקולי אינטגרציה, ביצועים וגודל.

ה-eBook והאינפוגרפיקה ממחישים כיצד מסגרות AI ו-ML בקוד פתוח המותאמות ל-ROCm כמו PyTorch, TensorFlow, ONNX-RT, JAX ו-OpenAI Triton כוללות תמיכת Native ב-PowerEdge XE9680 עם MI300X, מה שמאפשר תמיכה פשוטה ב-LLM מבוססי מסגרות פופולריות.

AMD-Instinct-MI300X

PowerEdge XE9680 היא תחנת כוח עצמתית בביצועים, עם אבטחה ופשטות תפעולית ברמה הגבוהה ביותר. תוכנת Dell Open Manage Enterprise מפשטת ומאיצה פריסת תשתית GenAI, בעוד שתוכנת CloudIQ מספקת אוטומציה חכמה מכל מקום. ה-PowerEdge XE9680 מגובה בהתאוששות סייבר מובנית וגישת Zero Trust מקיפה לאבטחה גבוהה יותר.

ה-PowerEdge XE9680 ממנף את פלטפורמת AMD Instinct המופעלת על ידי שמונה מאיצי AMD Instinct MI300X, ומאפשר קנה מידה כמעט ליניארי, והכשרה (אימון) והסקת GenAI מבוזרים בעלי זמן אחזור נמוך עם Global Memory Interconnect xGMI. הטכנולוגיה מקיפה אשכול שרתי PowerEdge המחברים GPUs MI300X על ארכיטקטורת AI מבוססת Ethernet תוך שימוש בארכיטקטורת GPU מאומתת של Dell עם Dell PowerSwitch Z9664F-ON.

כחברה ב-Ultra Ethernet Consortium UEC, חברת Dell ממשיכה לקדם רשתות מבוססות תקנים. Dell Technologies ממוצבת באופן ייחודי למימוש הפוטנציאל המלא בגישה פתוחה באמצעות יישומה בכל פתרון GenAI: מחשוב, ארכיטקטורה ואחסון. ה-Dell PowerEdge XE9680 עם מאיצי AMD Instinct= MI300X ועיצוב מאומת עבור Generative AI עם AMD יהיו זמינים במחצית הראשונה של שנת 2024.

למידע נוסף על משפחת השרתים Dell PowerEdge XE 

גלו את החידושים האחרונים במגוון מוצרי Dell להאצת AI, כולל AMD Instinct MI300X