מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה
sponsored by 

כשנהיה קשוח: מחשוב מוקשח לכל תנאי עבודה

10/12/2023

כשנהיה קשוח: מחשוב מוקשח לכל תנאי עבודה

 

הפתרונות המוקשחים מבית Dell Technologies נועדו לספק לכם פרודוקטיביות עצמתית בכל תנאי שטח. מכשירי Dell Rugged מספקים תכונות ייחודיות לתנאי שטח אקסטרים, מתכונות בהירות לצפייה בכל תנאי תאורה ועד למסכים הפועלים באמצעות מגע גם כאשר משתמשים בכפפות. ובנוסף, הפתרונות שלנו מבטיחים לכם ביצועים חזקים, קישוריות מתקדמת, GPS ייעודי ואבטחה מובנית.

 

למה לבחור בפתרונות המוקשחים שלנו?

כוחות ביטחון והגנה, כוחות אזרחיים, צוותים טכניים בפיזור בשטח - האתגרים והצרכים מתרחבים – ודורשים היערכות מתאימה. 

קשיחות מוכחת בעולם האמיתי- אי אפשר להאט את הקצב גם בסביבה קשה. לא משנה מה האתגרים הניצבים בפניכם, פתרונות ה-Rugged שלנו מאפשרים לכם להתמודד איתם בביטחון. הפתרונות שלנו מספקים עמידות קיצונית ואמינות ברמה גלובלית לתנאים הקשים ביותר.

נותנים עבודה, בכל מקום- אתם צריכים לשמור על פרודוקטיביות ולעבוד ביעילות גם כאשר גורמים סביבתיים משפיעים ופועלים נגדכם. מחשבים ניידים וטאבלטים בסדרת Dell Rugged נועדו לספק לכם מענה בדיוק בדרך בה אתם עובדים. תכונות כמו קריאת צגים בסביבות חיצוניות, מגע עם כפפות, יכולות IO מדור קודם וקישוריות אלחוטיות מתקדמת.

שליטה ברמה העסקית- פורטפוליו פתרונות ה-Rugged שלנו מאפשר לכם לקחת את העסק אל אתרי העבודה המאתגרים ביותר בעולם. מערכות ה- Rugged מספקות לכם שליטה בטכנולוגיה עם אותה רמת אבטחה המובילה בתעשיה, יכולות ניהול ואמינות.

מיטב היכולות בפתרונות ה-Rugged, ניידים וטאבלטים

 • אפשרות לגרפיקה ברמה מקצועית במחשב הנייד ה-semi-rugged החדשני ביותר
 • מסך של עד 1400-nit לצפייה באור שמש ישיר, טיפול אנטי-רפלקטיבי ויכולת מגע בכפפה
 • מקלדות אטומות הניתנות להתאמה אישית עם תאורה אחורית RGB בכל המחשבים הניידים וזמינות לטאבלטים
 • מצלמות אינטרנט עם תריס פיזי להגנת פרטיות
 • Intel 802.11ax/Wi-Fi 6E במחשבים ניידים מוקשחים מהקו האחרון שלנו, Wi-Fi 6E עם תמיכה ב-Dual Band בטאבלט, עם Bluetooth אופציונלי
 • GPS ייעודי
 • מוסמך עצמאית לבדיקות MIL-STD-810H ולתקני הגנת כניסת IEC
 • אבטחה בטוחה עם Dell Data Protection | הצפנה ו-TPM | ControlVault אימות מתקדם
 • מגוון אביזרים מוקשחים למחשבים ניידים וטאבלטים קשוחים - טעינה, עגינה וקלט פלט (i/o)
 • עגינה נפוצה בגרסה האחרונה של ניידים מוקשחים
 • תוכנה ייעודית (Rugged Control Center), לשיפור פרודוקטיביות המכשירים

 

הכירו את Dell Rugged Family

מחשבים ניידים וטאבלטים מוקשחים- לפרודוקטיביות אולטימטיבית בשטח

Latitude 7230 Rugged Extreme Tablet

טאבלט מוקשח הקל והחזק ביותר בעולם המאפשר לכם לעבוד מהר יותר, בכל מקום. עם מסך 12 אינץ' קשיח לחלוטין, הדגם העצמתי מספק את שטח המסך הגדול ביותר בתחום.

עמידות לצפייה באור שמש ישיר של 1200-nit ומסך multi-touch ייעודי למשתמשים בכפפות, ה-Latitude 7230 Rugged Extreme Tablet יכול להתמודד עם כל מצב. מקסימום פרודוקטיביות לעבודה רציפה עם סוללות כפולות אופציונליות הניתנות להחלפה חמה. הטאבלט Latitude 7230 Rugged Extreme מגיע עם מוכנות -FirstNet Ready עם Band 14.

Latitude 7330 Rugged Extreme Laptop

נייד מוקשח לחלוטין, הקטן ביותר בגודל 13 אינץ' מותאם לסביבות קשות במיוחד ומציע יכולות 5G. הנייד מופעל באמצעות מעבדי Intel Core דור 11  וכונני PCIe Solid State בעד 2TB המספקים מהירות אימינות וביצועים גבוהים.

הנייד מדורג IP-65 ונבדק לפי מפרטי MIL-STD810H ומסוגל לעמוד בסביבות הקיצוניות ביותר, 1400-nit

אפשרות למסך מגע FHD באמצעות כפפות, מאפשרת לעבוד בכל תנאי שטח. אפשרות לסוללות בהחלפה חמה עם זמן ריצת סוללה של עד 25 שעות. ה-Latitude 7330 Rugged Extreme מגיע במוכנות FirstNet Ready עם Band 14.

 

Latitude 5430 Rugged Laptop

הנייד החצי מוקשח הקל והחזק ביותר בגודל 14 אינץ' לעבודה בכל מקום. ה-Latitude 5430 Rugged Laptop תומך ב-5G, מופעל באמצעות מעבדי Intel Core דור 11 וכונני PCIe Solid State עם עד 2TB המספקים מהירות, אמינות וביצועים גבוהים.

הנייד בדירוג IP-53 ונבדק לתקן MIL-STD-810H המבטיח עמידות בסביבות קשות. אפשרות למסך מגע באמצעות כפפות FHD של 1100-nit המאפשרת לעבוד גם באור שמש ישיר. אפשרות לסוללות כפולות להחלפה חמה עם זמן ריצת סוללה של עד 25 שעות. ה-Latitude 5430 Rugged מגיע עם מוכנות ל-FirstNet Ready עם Band 14.

מגוון אביזרים מושלמים לסביבת עבודה קשוחה- פתרונות מוקשחים לפרודוקטיביות בכל מקום

אביזרים לשולחן העבודה:

מקלדת Rugged- הגדלתת הפרודוקטיביות שלכם באמצעות תוספת מקלדת IP-65 בגודל מלא, הננעלת בקלות וממירה את הטאבלט ל-2 ב-1.

Rugged Desk Dock- קישוריות וידאו טובה יותר עם יציאת תצוגה כפולה. אבטחת המכשיר עם כבל בעל חריצי נעילה כפולים. מותאם ל--Latitude 14/12 Rugged Extreme ו-Latitude 14 Rugged notebooks

תא טעינת סוללה מודולרית LIND- שמירה על הסוללות טעונות במלואן בניידים או טאבלט Dell Latitude Rugged

אביזרים לרכב:

Rugged Tablet Vehicle Docks- נועד להתקנת הטאבלט המוקשח ברכב עם רציפי  Havis, PMT ו-Gamber Johnson למקסימום פרודוקטיביות תוך כדי תנועה

מתאם AIR DC אוטומטי- להגברה ושמירה על פרודוקטיביות בדרכים, בטיסה או במשרד שלך עם ה-DellDell Power Adapter. מכשיר all-in-one, DC שגם מפעיל את הנייד וגם מטעין את הסוללה.

Rugged Notebook Vehicle Docks- נועד להרכבת ה-Rugged Notebook ברכב עם רציפי Havis,

PMT ו-Gamber Johnson לפרודוקטיביות תוך כדי תנועה.

 

אביזרים לשטח:

Rugged Tablet Accessories- מגוון אביזרים שיאפשרו לעבוד עם המכשיר בכל מקום, עם אביזרים בהתאמה אישית: רצועת יד מסתובבת, מעמד נייד, ידית קשיחה וידית עמידה, ייעודיים לטאבלט, רצועת כתף, ידית ותרמיל גב מוקשחים, עבור המחשב הנייד.

תושבת מגנטית- תושבת המאפשרת לעבוד עם הטבלט בכל משטח עם לוח מגנטי עצמתי VESA שנבנה לסביבות בתנאים קשים.

Rugged Active Pen- מספק תגובתיות המדמה כתיבה של עט ונייר על גבי הטאבלט המוקשח, העט המוקשח מדורג IP-55.

איך הפתרונות שלנו נראים בשטח? בואו ללמוד איך הצבא הבריטי עושה שימוש במוצרים שלנו בתנאים סביבתיים קשים במיוחד.

לכוחות הבריטיים BAF יש משימה רחבה: להגן על בריטניה, על הטריטוריות שמעבר לים ועל בכתר. ה-BAF תומך גם בסיוע הומניטרי ובמאמצי שמירת השלום העולמיים. על מנת לעמוד בהתחייבויות העצומות הללו, אנשי צבא זקוקים לטכנולוגיה ניידת, גמישה וזמינה שמסוגלת לעמוד בתנאים הקיצוניים ביותר בכל מקום.

התקני Dell Rugged מאפשרים לצבא הבריטי להקים מרכזי פיקוד ובקרה צבאיים כמעט בכל מקום. הפתרון מציע מסכי multi-touch המסוגלים לפעול עם כפפות ולתפקד בגשם שוטף, ולספק עמידות בפני זעזועים ונפילה.

"הציוד של Dell Rugged הותיר את המתחרים הרחק מאחור. טאבלטים אחרים נכשלו כבר בגשם הראשון, אבל מכשירי Dell המשיכו לעבוד." סטיב הוורוד, איש שירות בריטי לשעבר ומומחה ללוחמת ג'ונגל

הכוחות הבריטיים זקוקים לציוד עם יכולות וקשיחות בדיוק כמוהם. מחשבים ניידים וטאבלטים מוקשחים מספקים להם יתרון. בכל תנאי סביבה, המכשירים הוכחו כעמידים ואמינים, ותמיד מוכנים לאתגר הבא.

גם אתם זקוקים להתאמת פתרונות מוקשחים שיספקו מענה לסביבות מאתגרות ותנאים קשים? הורידו את הקטלוג