מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה
sponsored by 

Dell Technologies Forum

17/09/2024

17.09.2024 | Dell Technologies Forum מאיצים חדשנות AI-powered

הצטרפו אלינו ל-Dell Technologies Forum הכנס הישראלי השנתי של Dell Technologies שיתקיים באקספו תל אביב ב-17.09.2024.

בואו לקדם את אסטרטגיית ה-AI לעתיד הטכנולוגי שלכם

ה-Dell Technologies Forum הוא בדיוק המקום להבין ולקדם את תפקיד ה-AI בהנעת פיתוחים טכנולוגיים, לחגוג חדשנות ולהניע שינויים שיסייעו לכם לקדם את הארגון שלכם.

הצטרפו אלינו ובואו לראות כיצד פתרונות AI-integrated יכולים לחשוף תובנות עמוקות יותר מהנתונים שלכם, לשפר פרודוקטיביות ולפתח יכולות עסקיות חדשות. ה- Dell Technologies Forum הוא השער שלכם להאצת החדשנות ולאימוץ המגמות המתפתחות של העתיד.

הירשמו עכשיו

 

ה-Dell Technologies Forum ללמוד, לחקור, להתחבר

הצטרפו אלינו לכנס השנתי ובואו ללמוד על הטכנולוגיות העדכניות ביותר שמניעות רעיונות קדימה. בואו להתעמק בטכנולוגיה מודרנית שתסייע לכם בהאצת חדשנות מ-AI ועד ל-EDGE ומעבר.

הכנס השנתי שלנו הוא הזמנות מצויינת לארגוני IT לחוות את האקוסיסטם המלא של Dell Technologies לקבל hands-on לטכנולוגית העדכנית ביותר בעולם האמיתי, לגלות טרנדים מתפתחים, ולבחון מקרי שימוש של ארגונים כמוכם, תוך מינוף הטכנולוגיה לשיפור עסקי.

ה-Dell Technologies Forum הוא המקום להתחבר, ליצור קשר עם קהילה טכנולוגית מגוונת וליצור קשרים בעלי ערך עם קולגות וגורמים מובילים בתעשיה.

הירשמו עכשיו

 

מאיצים ביחד

בכנס ה-ה-Dell Technologies Forum שיערך באקספו תל אביב ב-17.09.2024 יקחו חלק גם השותפים הגלובליים שלנו. בואו לשמוע ישירות ממובילי הטכנולוגיה Intel, Microsoft ו-Nvidia השותפים לאקוסיסטם המגוון שלנו ותוכלו לגלות כיצד אנחנו משנים ביחד את חוקי המשחק על מנת לפרק מחסומים ולקדם חדשנות.

הירשמו עכשיו