מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה
sponsored by 

משתפים פעולה עם Meta להנעת חדשנות AI עם Llama 2 On Premises

06/12/2023

משתפים פעולה עם Meta להנעת חדשנות AI עם Llama 2 On Premise

חברות סוללות את הדרך לפריסות בינה מלאכותית נגישה יותר עם דגמי שפה גדולים של Lama 2 Dell להאצת חדשנות.

Dell Technologies משתפת פעולה עם Meta במטרה להקל על לקוחות לפרוס את דגמי ה-Llama 2 של Meta עם פורטפוליו ה-GenAI שלנו לתשתיות IT, התקני לקוח ושירותי  מומחה.

ארגונים נוקטים יותר ויותר בגישת human-centered לאימוץ מודלי GenAI, המאפשרים לצוותים לחדש ולהגדיל פרודוקטיביות. מקרי שימוש כגון צ'אט בוטים, עוזרים וירטואליים ופיתוח קוד דורשים מארגונים הכשרת מודלים על פי הנתונים הקנייניים שלהם. פתרונות ענן ציבורי יכולים ליצור אי ודאות עם דאגות של ריבונות נתונים, אתגרי אבטחה ועלויות בלתי צפויות. פריסות מקומיות המשתמשות במודלי שפות גדולים בקוד פתוח כמו Llama 2 מציעות ללקוחות ערך טוב יותר לאורך זמן עם עלויות צפויות ושליטה מלאה על הנתונים, הפחתת הסיכון לאבטחה ולדליפת IP והבטחה לעמידה ברגולציה.

"פריסות בינה מלאכותית יכולות להשתרע על פני מספר מיקומים ואנו רואים ארגונים רבים נותנים עדיפות לפתרונות מקומיים - בהינתן שיקולים קריטיים הקשורים לפרטיות נתונים ואבטחת IP, כמו גם ההשפעה של כוח המשיכה של הנתונים", אמר כריס קלי, סגן נשיא בכיר, אסיה פסיפיק ויפן, Dell Technologies. "השילוב של דגמי ה-Llama 2 של Meta בפורטפוליו ה-AI הגנרטיבי שלנו יסייע לארגונים בהאצת הטרנספורמציה הדיגיטלית שלהם, ושיפור האינטראקציה עם לקוחות, עובדים והשוק באופן רחב יותר על מנת להפוך תובנות יקרות ערך לפעולה."

 

Open-source GenAI לעידוד חדשנות On Premise

שיתוף הפעולה שלנו עם מטא מפשט את סביבת הבינה המלאכותית המקומית באמצעות חיבור בין סל התשתיות הנמכר ביותר שלנו לבין משפחת מודלי הבינה המלאכותית Llama 2. לקוחות יכולים להאיץ את יכולות ה-GenAI במקום, במרכז נתונים מסורתי או במיקומי קצה. שילבנו את דגמי ה-Llama 2 של Meta במטרה לסייע בהנחיית הלקוחות לאיתור הפתרון הנכון להפעלת מאמצי הבינה המלאכותית המבוססת על Llama 2.

העיצוב המאומת שלנו עבור GenAI עם Llama 2 של Meta מספק תשתית, תוכנה ושירותים שנבדקו מראש ומוכחים לייעול הפריסה והניהול של פרויקטים on-premises. עם הנחיות פריסה ותצורה בתיעוד מלא, ארגונים יכולים להפעיל את תשתית ה-GenAI במהירות רבה יותר ולהפעיל את Llama 2 עם יכולת חיזוי גבוהה יותר.

שילוב ה-Llama 2 של Meta  עם הפורטפוליו הרחב שלנו לטכנולוגיות ושירותים Dell Generative AI Solutions, מספקים לארגונים בכל סדר גודל יש גישה לכלים אמינים יותר לאספקת פתרונות GenAI ממחשבים שולחניים ועד למרכזי נתוני ליבה, מיקומי קצה ועננים ציבוריים.