מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה
sponsored by 

Dell Technologies World 2022

30/03/2021

סיכום הכנס הגלובלי- Dell Technologies World 2022

הכנס השנתי חזר השנה לווגאס תחת הכותרת-פתרונות מקצה לקצה ואינסוף חדשנות.

במשך ארבעת ימי הכנס בין התאריכים 02.05-05.05 נהנו המשתתפים באירוע שכולו פארק שעשועים לחובבי טכנולוגיה. עם מעל ל-150 מפגשים חדשים החל מהיכרות בסיסית ועד לצלילה טכנית מעמיקה, חווית הלמידה הותאמה במטרה לענות על הצרכים העסקיים וצרכי הקריירה הייחודיים של באי הכנס.

פריצות דרך חדשות ומתקדמות, מעבדות מעשיות, הדגמות אינטראקטיביות ומסלולי למידה, הצליחו לעורר בקרב באי הכנס רעיונות חדשים ותובנות לקידום חדשנות.

הכנס תוכנן במסלולי למידה שונים הניתנים להתאמה אישית שנועדו לסייע להאצת הצמיחה וההתפתחות היום ובמהלך עשור הנתונים הבא.

מולטי קלאוד ו-aaS

הצעות תשתית בענן, בקצה, כשירות וכ-Power Portfolio שמסייעת באספקת IT עם האג'יליטי של ספק הענן תוך שמירה על העלויות לתוצאות העסקיות.

עתיד העבודה

מכשירים חכמים, ציוד היקפי, טכנולוגיות ושירותים cloud-enabled מסייעים בייעול ה-IT במטרה לאפשר פרודוקטיביות חלקה ומאובטחת ושיתוף פעולה מכל מקום.

חדשנות עם נתונים

תשתית, עומסי עבודה, אוטומציה ותהליכים המסייעים לפעול על גבי הנתונים בקצה ומעבר לכך עם AI, פיתוח אפליקציות cloud-native ולספק חוויות חכמות ללקוחות ולעובדים.

אבטחה מודרנית

תשתית והתקנים המאובטחים באופן מהותי, זיהוי ותגובה לאיומים היקפים, הגנת נתונים, cyber recovery ושירותי מומחה המסייעים לארגונים בשיפור ושימור חוסן הסייבר.

כל המומחים, כל הטכנולוגיה, כל החדשנות

בכנס לקחו חלק דוברים מומחים מהמובילים בתעשיה שהעבירו הרצאות ושיח מעוררי השראה תוך התמקדות בהנעת חדשנות כערך מוביל.

ביניהם: מייקל דל, מנכ"ל ומייסד Dell Technologies העולמית אשר פתח את הכנס כמיטב המסורת, פרד קילין, CIO בג'נרל מוטורס, קארן לינץ', נשיאה ומנכ"לית ב-CVS, ד"ר ניל דגראס טייסון, אסטרופיזיקאי, השחקן מתיו מקונוהי ועוד מגוון רחב של משפיענים טכנולוגיים המקדמים חדשנות בעשייה יומיומית.

בין מעבדות מעשיות והדגמות אינטראקטיביות סיפקו צלילה עמוקה אל תוך הטכנולוגיה שמשנה את פני העתיד, היה טוב לחזור ולהיפגש ולחזק את הקשרים המקצועיים, להתחבר עם עמיתים ולהכיר מומחים בתעשיה.

תערוכת הפתרונות הייחודית היתה חגיגה מורחבת עם שותפים חדשים לצד קהילת Dell Technologies World.

ואחרי כל העבודה המאומצת והלמידה האינטנסיבית באי הכנס יכלו להנות ב-The Village המקום המושלם להירגע ולהתחבר בין ההפעלות באווירה טובה, עם משחקים והפתעות.

הנה חלק מההכרזות המרתקות שלוקטו מימי הכנס:

הרחבת חוויות ה-Multi-Cloud על פני Cyber Recovery, ניתוח נתונים ואקוסיסטם של שותפים (02.05.22)

מספקים חווית ענן חווית ענן חדשות, אקוסיסטם מורחב והצעות שיסייעו ללקוחות לנהל ולהגן על יישומי נתונים במרכזי הנתונים ובסביבות מרובות עננים.

 

החיבור בין Dell Technologies ל-Snoflake מפשט את הגישה לנתונים ומאיץ תובנות (02.05.22)

חברת ה-Data Cloud, Snowflake ו-Dell Technologies משתפות פעולה לחיבור נתונים מפורטפוליו האחסון הארגוני המוביל של Dell עם ענן הנתונים של Snowflake.

 

חידושי תוכנה בתחום האחסון מאפשרים רמה חדשה של אוטומציה, אבטחה וגמישות לריבוי עננים (03.05.22)

שיפורי תוכנה על פני פורטפוליו האחסון המוביל שלנו, מניעים אינטליגנציה מוגברת, אוטומציה, חוסן סייבר וגמישות בעולם של מולטי קלאוד.

 

ה-Solar Community Hubs של Dell Technologies מביאים טכנולוגיה, שירותי בריאות וכישורי כוח אדם לקהילות מרוחקות (02.05.22)

שיתוף פעולה בין Dell Technologies עם יצרניות המחשוב אינטל ומייקרוסופט בהכרזה על אסטרטגיית ה-Solar Community Hubs מסמן את ההתפתחות בתכנית ה-Solar Learning Labs.

 

לא הצלחתם להגיע לווגאס ב-2022? יש לכם הזדמנות נוספת- ההרשמה לכנס בווגאס ב-2023 כבר החלה- לפרטים והרשמה>