מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה
sponsored by 

להעצים את ה-DevOps

 

להעצים את ה-DevOps עם אוטומציה באתר הלקוח בעולם מרובה עננים

מאמר מאת איציק רייך, VP Technologists ב-Dell Technologies

לאחרונה הכריזה Dell Technologies על תמיכה בכל פלטפורמת major hyperscaler ו-container orchestration הקיימת בשוק, כמו גם הושק פורטל המפתחים החדש Dell Technologies Developer.

 

עליית ה-DevOps הובילה עסקים ומנהלי IT לחשוב מחדש על האופן שבו הם מפתחים ומנהלים את התשתית שלהם.

להיות חלק מצוות DevOps כיום, מצריך יכולת לכתיבת קוד המספק אוטומציה וניהול מקצה לקצה של כל תפעול ה-IT.

בליבת העולם החדש הזה נמצאים יישומי cloud-native, הבנויים ממיקרו שירותים ומנוהלים באמצעות Kubernetes הניתנים לפריסה באתר הלקוח ובענן -

אבל אפילו הארכיטקטורות המודרניות והמתוחכמות ביותר, עשויות להיפגע בעקבות חוסר השליטה על פריסות ה-Kubernetes והקונטיינרים.

לדוגמה, מחקר שנערך לאחרונה על איפשור cloud native ע"י TechTarget מצביע על כך שאתגרי silos ותשתית ארגוניים הובילו את המשיבים לשקול באותה המידה את העיכוב בהאצת cloud native בקנה מידה, תהליכים ידניים ומורכבות. ויחד עם המורכבות מגיעה פרודוקטיביות המפתחים ותוצאות עסקיות לא סטנדרטיות.

פותרים מורכבויות ואתגרים ללקוח

חברת Dell Technologies משתפת פעולה עם אקוסיסטם רחב של ספקי ענן ציבורי במטרה לסייע ללקוחותיה לפתור אתגרים אלו ולמקם נתונים ויישומים בדיוק במקום בו יספקו מענה לצרכים העסקיים שלהם.

פלטפורמת ה-DevOps-ready שלנו תומכת בצוותי ה-DevOps לייצר תוצאות עסקיות מהירות יותר באמצעות תשתית חכמה, אוטומטית ומקומית, המבטלת תהליכים ידניים ומאיצה את יכולות ה-IT לספק משאבי מחשוב ואחסון.

פלטפורמות DevOps-ready מאפשרות ללקוחות להפעיל את ה-Kubernetes orchestration שלהם בענן הציבורי או באתר הלקוח.

הפלטפורמות תומכות בכל פלטפורמת  major hyperscaler ו-container orchestration הקיימת בשוק, כולל Amazon EKS, Google Cloud Anthos, Microsoft Azure Arc, Red Hat OpenShift, SuSe Rancher ו-VMware Tanzu ומבוססות על מערכות משולבות Dell HCI ופלטפורמות אחסון ארגוניות מודרניות.

מרחיבים את פלטפורמות ה-DevOps-Ready להיצע רחב יותר

כיום, Dell Technologies מעמיקה את התמיכה ב-Amazon EKS Anywhere עם תוספת של Amazon EKS Anywhere ל-Dell PowerStore ול-PowerFlex.

ה-EKS Anywhere היא יכולת פריסה המאפשרת לארגונים ליצור ולהפעיל אשכולות Kubernetes באתר הלקוח תוך שימוש ב-VMware vSphere ומתן אפשרות לקישוריות וניידות לסביבות הענן הציבוריות של AWS.

פריסת EKS Anywhere על תשתית Dell Technologies מייעלת את הפיתוח והאספקה של יישומים, בכך שהיא מאפשרת לארגון ליצור ולנהל בקלות אשכולות Kubernetes באופן מקומי.

ה-EKS Anywhere נתמך גם ב-Dell VxRail תשתית ה-HCI שלנו.

בנוסף, אנחנו מחזקים את השותפות עם SUSE, ומכריזים על תמיכה ב-SUSE Rancher 2.6 ב-VxRail במטרה לספק תמיכה מלאה בניהול מחזור החיים עבור אשכולות ב-Microsoft AKS, Google GKE ו-Amazon EKS anywhere, להעניק ללקוחות חופש בחירה ולהתאים את הפתרון הטוב ביותר בהתאם לצרכים העסקיים האסטרטגיים שלהם.

"SUSE נרגשת מכך שלקוחותינו המשותפים יכולים כעת להפעיל את SUSE Rancher ו-RKE2 באופן מקומי ב-VxRail, פלטפורמת ה-HCI המובילה של Dell", אמרה רייצ'ל קסידי, סגנית נשיא בכירה ב- SUSE. "האוטומציה המשולבת המלאה של VxRail וניהול מחזור החיים מייעלים את תפעול התשתית, ומפחיתים מורכבות כדי לאפשר לצוותי DevOps להתמקד בפיתוח יישומים בסביבות מרובות עננים. המהדורה האחרונה של SUSE Rancher ו-RKE2 מחזקת את סביבות ה-IT על ידי חיזוק אינטגרציות אבטחה ותאימות תוך אפשור ניהול מחזור חיים מלא עבור אשכולות Kubernetes מתארחים."

הפריסה קלה, אמינה, מאובטחת ונתמכת יותר מתמיד

עם הגמישות להפעיל פלטפורמות קונטיינרים מרובות על פלטפורמת Dell DevOps-ready אחת, המאפשרת אוטומציה לניהול האשכולות, לקוחות יכולים להשיג קישוריות חלקה לעננים הציבוריים ולבסוף, להבין עד כמה קל האימוץ של פריסות multi-cloud container orchestration יכול להיות במסגרת הפרמטרים של תהליכי IT וממשל. כל העת, הלקוחות נהנים מהאמינות, האבטחה והתמיכה ברמה העולמית שמגיעה עם התשתית של Dell.

היכולת להריץ יישומים מסורתיים ויישומים מקוריים בענן על פלטפורמות מוכנות ל-DevOps היא גם מרכיב מפתח לאיחוד מודלים מסורתיים של ניהול ה- IT שלעתים קרובות מופרדים על פי פונקציה. בסך הכל, פלטפורמות עקביות ואמינות אלו אטרקטיביות למפעילי IT ו/או צוותי DevOps המפעילים מרכזי נתונים משלהם לצורך ביצועים, רגולציה, אבטחה, תאימות ועלויות.

פורטל Dell Technologies developer הוא מגרש משחקי ה-DevOps שלך

ל-Dell Technologies יש היסטוריה של תמיכה באקוסיסטם פתוח שמציב את הלקוח במקום הראשון, והדרך שבה אנו עושים זאת לאחרונה היא, באמצעות מגרש משחקים נגיש לכלי פיתוח. כדי לעזור לארגונים לספק יישומים ושירותים מהר יותר, צוותי DevOps רוצים גישה קלה יותר לכלים ומוצרים בקוד פתוח, שיכולים לסייע באספקת תשתית כקוד ולייעל תהליכי CI|CD. למה לא לספק אותם דרך פורטפוליו התשתיות שהוא מהימן וכבר בנוי עליו?

זה מאוד מרגש אותנו להכריז על יעד חדש עבור ארגוני ה-DevOps שלנו השבוע עם השקת הפורטל-“Dell Technologies Developer”.

הפורטל למעשה מהווה one-stop shop לשירות מפתחי full-stack, מהנדסי DevOps, מהנדסי Site Reliability ובעצם כל מפעילי ה-IT המעוניינים לבצע אוטומציה בפריסה ובניהול התשתית.

ה-DevOps יכול לפשט את ניהול סביבות הפיתוח והייצור ולהאיץ את אימוץ של מיקרו-שירותים או ארכיטקטורה מבוססת קונטיינרים, עם אמינות ואבטחה ארגונית ומגוון רחב של אפשרויות.

מהנדסי DevOps  יוכלו לתסרט את הפעולות שלהם, כך שיתאימו למהירות הפיתוח ובקנה מידה, לצד שליטה והאצת התהליך.

זה המקום בו נפגשות מסורתיות וחדשנות מודרנית באמצעות קוד, המאפשר לצרכנים להיות מסוגלים לגשת לכלי אוטומציה מוסמכים של צד שלישי, SDKs, ניווט Github וממשקי API על פני מרבית הפלטפורמות הקיימות והמתוכננות לתשתית שלהם.

תמיכה בפורטפוליו המלא של Dell מהלקוח למרכז הנתונים, פורטל המפתחים לא רק מספק יעד מרגש למשתמש, אלא גם מציע קהילה חזקה לאינטראקציה בשנה הקרובה.

דרך טובה יותר להעצים DevOps

אנחנו מחזקים את צוותי ה-DevOps לשתף פעולה עם מפתחי התוכנה ומפתחי אפליקציות cloud native באופן יעיל יותר, באמצעות סיוע למעבר בגשר שבין תפעול באתר הלקוח לבין תפעול IT מודרני בעולם של מולטי קלאוד.

עם האקוסיסטם הרחב והגמיש שלנו, יחד עם גישה קלה יותר לכלי קוד פתוח, לקוחות משיגים שליטה באסטרטגיית ריבוי העננים שלהם ומפשטים את החוויה הן עבור מפעילי ה-IT והן עבור המפתחים.

אני מזמין אתכם ללמוד עוד על פלטפורמות DevOps-ready ולנווט את דרככם בפורטל המפתחים שלנו Dell Technologies Developer portal.