מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה
sponsored by 

עם פתרונות מקצה לקצה מבית Dell Technologies, הארגון שלכם יוכל לעמוד בכל אתגר

14/10/2020

יש רק ספק אחד בעולם המעניק לעסקים וארגונים בכל סדר גודל, פתרונות IT מעולים מקצה לקצה.

ניחשתם נכון, Dell Technologies היא חברת הפתרונות היחידה בעולם שעוסקת בנושא ה-IT באופן הוליסטי ומחוייב כל כך, ברוחב ומגוון אפשרויות הקולע לכל גודל ארגון, לכל שלב התפתחות, לכל תפנית אסטרטגית.

ל- Dell Technologies שירותי מומחה מתקדמים, המזהים את הצרכים הייחודיים של עסקים בתעשיות השונות ובסדרי גודל שונים ומאפשרים להם ליהנות מפתרונות טכנולוגיים חדשניים ומקיפים.

המציאות החדשה מוכיחה, עד כמה שירותי ה-IT בארגון שלכם קריטיים לקיומו. ארגון שמצליח לראות קדימה, להיערך, לבחור ספק נכון שיאפשר לו בזמן הווה ואף יותר חשוב מכך, בזמן עתיד, להתפתח ולראות את השלב הבא, מצליח גם בעולם העסקים – לקיים רציפות עסקית, להניע תובנות עסקיות באמצעות מידע ולמנף יכולות לכדי ערך ממשי.

כשאתם בוחרים ב-Dell Technologies, אתם מרוויחים מקור יחיד, אמין ואיכותי שמאפשר לכם להתקדם, ליצור ולהצליח בתנאי שוק משתנים ומאתגרים.

השותפויות שיצרנו לאורך השנים עם מובילי טכנולוגיה עולמיים כמו Intel, VMware, Microsoft ועוד מאפשרים לנו לספק ללקוחות פתרונות מעולים ואמינים שעונים על מכלול הצרכים בארגון, מקצה לקצה, במקום אחד.

צוותי המומחים שלנו מציעים ניסיון עשיר ומעמיק בכל תחום, לצד ידע עצום ויכולות רוחביות, שילוב המאפשר להם לספק לכם את הפתרון האופטימלי והמשתלם ביותר, בהתאמה מלאה לאופי הארגון, לשוק בו הוא פועל ולצרכיו הייחודיים.
 

מקצה לקצה- בכל שכבות ה-IT - לחצו כאן להורדת האינפוגרפיקה


האתגר שלך, הפתרון עלינו
אנחנו אוהבים לרוץ למרחקים ארוכים.
תמיד תמצאו בפורטפוליו העשיר של Dell Technologies  מענה לקשת הצרכים הטכנולוגיים בעסקים וארגונים בכל סדר גודל, החל מהמיחשוב למשתמשי קצה, דרך ניהול הנתונים ועד לאחסון והגנה, כל צרכי הארגון תחת קורת גג אחת, תוך הסתכלות רוחבית במטרה להציע מקסימום ערך עסקי:

  • פתרונות Client למשתמשי הקצה: כל מה שנדרש לסביבת עבודה פרודוקטיבית, גמישה ובטוחה -  תחנות עבודה מובילות לביצועים גבוהים, ניידים, מסכים וציוד נלווה מקיף והכל תחת שירות ותמיכה מתקדמים ונוחים, המותאמים ללקוחות עסקיים ומאפשרים לכם להנות ממקסימום פרודוקטיביות באמצעות מוצרים אמינים, איכותיים, חדשניים ומשתלמים.
  • פתרונות DPS (Data Protection Solutions) להגנת נתונים: אנו מספקים פורטפוליו פתרונות הגנה רחב ומגוון בתחומי הגיבוי המקומי או הענן, דיסקים לגיבוי, הגנת סייבר, הגנת תשתית ופתרון גיבוי מעולה לקוברנטס, במערכות אמינות וחדשניות בטכנולוגיה מוכחת.
  • פתרונות UDS לניהול דאטה: אנו מציעים סטנדרט חדש של אחסון ל-unstructured data באמצעות פלטפורמות מתקדמות לניהול כמויות אדירות של נתונים, להבנה טובה יותר של תוצאות עסקיות, לתגובה מהירה וליצירת הזדמנויות, בכל מקום בו הנתונים נוצרים, בקצה, בליבה או בענן. אנחנו כאן לסייע לכם להוציא יותר מהנתונים ולמקסם אותם לפוטנציאל העסקי שלכם.
  • פתרונות בתחום השרתים Server: שרתי ה- PowerEdge שלנו מובילים את השוק המקומי והעולמי עם השותפים המובילים בתעשייה ומציעים פורטפוליו עצום של פתרונות שרת בגמישות מלאה בתצורה, בתמחור ובהצעות שרות לתקופות משתנות, עפ"י צרכי הארגון, מה שמאפשר ללקוחות בכל סדר גודל להנות מפתרון משתלם שעובד בשבילם.
  • פתרונות תקשורת :Networking פתרונות התקשורת המובילים שלנו ניתנים לשילוב כפתרון אחוד עם שאר פתרונות החברה, המנוהלים מקצה לקצה ע"י VMware vCenter .
  • פתרונות הנטוורקינג כוללים תכנון, Reference architecture ומבוססים על ניסיון ומומחיות רחבה. המומחים שלנו מאפשרים לארגונים בכל סדר גודל להנות מתקשורת אופטימלית המותאמת לצרכים העסקיים שלהם.
  • פתרונות מומחה Services: שירותי מומחה מקיפים בהובלת מהנדסים מיומנים ומוכשרים שיתמכו בהשקעה שלך ויסייעו לך למנף טכנולוגיות ולקדם חדשנות עסקית, באמצעות ניסיון גלובלי, מתודולוגיה מוכחת ופרקטיקה מבוססת שוק. השירותים שלנו מאפשרים לארגונים בכל סדר גודל ליצור ערך עסקי ולמנף את הפתרונות באמצעות מומחיות טכנולוגית.
  • פתרונות אחסון :Storage אנו מציעים את הפורטפוליו הרחב והמוביל בשוק עם פתרונות בהתאמה אישית – לכל צורך ארגוני, להתאמה מיטבית. ניסיון עשיר, יכולת מוכחת ומחויבות לשביעות רצון הלקוח לכל אורך מחזור החיים של המערכת, באמצעות פתרונות מתקדמים הממנפים את ערך הנתונים ומאפשרים אחסון חכם ואפקטיבי יותר המותאם לצרכים הייחודים שלכם.
  • פתרונות משולבים עם VMware: חיבור מלא עם השותפה המובילה שלנו במגוון סוגי התקשרות בהתאמה לצרכי הלקוח, המאפשר הוזלה משמעותית במחיר. אנו מאפשרים ללקוחות להנות מאוטומציה של תהליכי שירות ותחזוקה לצד תמיכה מלאה של VMware ,במטרה לספק לעסקים וארגונים בכל סדר גודל וירטואליזציה מותאמת במלואה לצרכים וליעדים העסקיים שלהם.

 

אנחנו כאן לכל ארגון, בכל גודל, בכל עת.
אין זה סוד, שהטרנספורמציה הדיגיטלית עליה אנחנו מדברים כבר זמן רב, הפכה להיות המציאות המחייבת לכל ארגון ועסק.
בעולם של חדשנות וטכנולוגיה עסקים וארגונים בכל סדר גדול, יוצרים יתרון עסקי, כלכלי ותחרותי באמצעות שימוש בפתרונות הנכונים המסייעים להם לעמוד בצרכי הלקוחות שלהם, להתמודד בהצלחה עם אתגרי התקופה, לשמר רציפות עסקית, לאבטח את המידע ולמנף התפתחויות בשוק בו הם פועלים.

אנחנו ב-Dell Technologies מודעים לכל החסמים העסקיים והאישיים בדרך לשינוי העסקי המתבקש.
אנו מעמידים לרשות לקוחותינו את מיטב הידע, המומחים, הפתרונות ואף אפשרויות מימון שיסייעו להם להצליח ולשגשג. בין אם הנכם בעלי עסק קטן או מנהלי IT בארגון בינוני, המומחים שלנו ידעו לסייע, להכווין ולתמוך בהתאמת הטכנולוגיה הטובה ביותר לאופי הארגון ולצרכיו.

אם אתם מתכננים לשדרג את מחשוב הקצה, לקדם חדשנות באמצעות איסוף נתונים, לאבטח את המידע והמשתמשים, להנות מפרודוקטיביות וחוויות משתמש ייחודית אנחנו כאן עבורכם. מומחי ה-IT שלנו ישמחו לסייע עם הפתרונות המתקדמים, החכמים, המאובטחים והנפוצים ביותר בעולם.

זה לא בשמיים, אנחנו כאן לסייע לכם להמריא.
 

מקצה לקצה- בכל שכבות ה-IT - לחצו כאן להורדת האינפוגרפיקה