מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה
sponsored by 

Dell PowerStore Prime

23/05/2024

ה-AI דורש! PowerStore Prime כולל שיפורים בביצועי אחסון, חסינות ויעילות

עיקרי הדברים:
PowerStore Prime משלבת שיפורי מערכת, חידושי Dell APEX AI ותכנית הטבות עבור לקוחות ושותפים
Accelerate performance with Intel® Xeon® processors 

 • החידושים ב-Dell PowerStore תומכים בעומסי עבודה תובעניים ביותר עם שיפור ביצועים מונע תוכנה של עד 30% וביצועי חומרה טובים יותר ב-66%.
 • PowerStore כולל מעבדי Intel Xeon בתצורות השונות בדגמי PowerStore 500T עד PowerStore 9200T, מסוגי 2 Intel CPUs, 24 cores; 2.2 GHz ועד 4 Intel CPUs, 112 cores; 2.2 GHz.
 • לקוחות Dell PowerStore יכולים להגביר יעילות עם היצע האחסון QLC הגמיש ביותר בתעשייה והבטחה חדשה להפחתת נתונים של 5:1
 • כלי ניידות הענן של Dell PowerStore מפשטים את מיקום עומסי העבודה עם מיגרציית נתונים בין PowerStore ל-Dell APEX Block Storage for Public Cloud
 • Dell PowerStore Prime מציעה ללקוחות הגנה טובה יותר על השקעות ה-IT ומסייעת לשותפים בהאצת הזדמנויות אחסון עם תוכניות ותמריצים מורחבים
 • Dell APEX AIOps מרחיבה את זמינות התשתית עם זיהוי תקריות ואוטומציה AI-driven
 • Dell APEX Navigator מתרחב לפישוט ניהול האחסון הקבוע של Kubernetes ותמיכה ב-APEX File Storage

בכנס שהתקיים השבוע בווגאס (20.05.2024) חשפנו את החידושים ב-Dell PowerStore המספקים ביצועים טובים יותר, יעילות, גמישות וניידות נתונים במולטי קלאוד.
אנחנו גם מרחיבים את פורטפוליו ה-Dell APEX עם חידושי AIOps וניהול משופר לאחסון ב-Kubernetes ובריבוי ענננים.

"ההתקדמות שלנו ב-PowerStore וההיצע החדש של יתרונות פיננסיים ותפעוליים ללקוחות ושותפים מספקים עוצמה ומעלים את הרף באחסון all-flash", אמר ארתור לואיס, נשיא, קבוצת פתרונות תשתית, Dell Technologies. "ולא עצרנו שם. ההתמקדות שלנו בחדשנות מגיעה גם ל-Dell APEX, שם אנחנו משפרים את התשתית ואת אמינות היישומים באמצעות כוח ה-AI ואוטומציה, מה שמקל עוד יותר על ניהול אחסון מרובה עננים ו-Kubernetes".

שיפור ביצועי אחסון, יעילות, גמישות ויכולות מולטיקלאוד

Dell PowerStore מסייעת בניהול העליה בדרישות עומסי עבודה עם האחסון הגמיש ביותר בתעשייה ב-Quad-level Cell QLC ושיפור משמעותי בביצועים.

 • אחסון מבוסס QLC: מספק ביצועים ברמה ארגונית בעלות נמוכה יותר לטרה-בייט בהשוואה לדגמי תא משולש (TLC). לקוחות יכולים להתחיל עם 11 כונני QLC ולהגדיל עד 5.9 פטה-בייט קיבולת אפקטיבית לכל מכשיר. יכולות איזון העומסים החכמות של PowerStore מסייעות בחיסכון בעלויות ובשיפור מיקום עומסי העבודה על פני אשכולות TLC ו-QLC מעורבים.
 • ביצועים מוגברים: שיפור ביצועי החומרה עד 66% באמצעות שדרוגי מכשירים במודל data-in-place 

שדרוגי התוכנה ב-Dell PowerStore משפרים את היעילות, האבטחה והניידות בענן:

 • שיפור ביצועים מונחי תוכנה: עדכוני תוכנה זמינים ללא עלות נוספת ללקוחות קיימים ומספקים שיפור בביצועים בעומסי עבודה מעורבים עד 30% וזמן אחזור נמוך עד 20%.
 • הגנת נתונים משופרת: אפשרויות נוספות ללקוחות השומרים על עומסי עבודה קריטיים בשכפול סינכרוני מקורי עבור עומסי עבודה של בלוק וקבצים ושכפול native metro עבור סביבות Windows, Linux ו-VMware.
 • יעילות מוגברת: שיפורי תוכנה מספקים הפחתת נתונים טובה יותר ב-20% ועד 28% יותר יעילות ביחס טרה-בייט לוואט.
 • שיפורים בניידות נתונים ב-multicloud: לקוחות יכולים לקדם אסטרטגיות מולטיקלאוד ולפשט את ניידות עומסי העבודה באמצעות חיבור PowerStore ל-Dell APEX Block Storage for Public Cloud, אחסון cloud block הסקיילבילי ביותר בעולם.

"Dell PowerStore מסייעת ל-Fulgent Genetics לשנות את הטיפול בחולים בפתולוגיה, אונקולוגיה, פוריות, כמו גם מחלות זיהומיות ונדירות, באמצעות האצה משמעותית במהירות עיבוד הנתונים כך שהרופאים שלנו יוכלו לספק תובנות גנטיות ותוצאות בדיקות מהר יותר למטופלים שלנו", אמר. מייק לסנר, סגן נשיא, יישומים, Fulgent Genetics. "ה-PowerStore משפרת את המחויבות שלנו לקיימות על ידי צמצום השימוש באנרגיה והקטנת גודל מרכזי הנתונים שלנו תוך חיסכון ניכר בעלויות. עם החידושים ב-PowerStore, אנחנו מצפים שהשילוב הזה של ביצועים, יעילות וחיסכון בעלויות ימשיך לגדול, מה שיסייע לנו בשיפור הטיפול בחולים".

השיפורים האלה ב-PowerStore הם חלק מה-PowerStore Prime, הצעה אינטגרטיבית חדשה המשלבת מערכות PowerStore מעודכנות עם תוכניות שנועדו להציע ללקוחות הגנה גדולה יותר על השקעה באחסון ולהגדלת הרווחיות עבור שותפי Dell.

הגנה גדולה יותר על ההשקעה באחסון

PowerStore Prime מציע ללקוחות גמישות רבה יותר במטרה להפיק את המרב מהשקעתם ב-IT באמצעות:

 • אחריות להפחתת נתונים 5:1: לקוחות יכולים לקנות בביטחון, לחסוך בעלויות ולהפחית אנרגיה עם הבטחה להפחתת הנתונים הטובה ביותר בתעשייה.
 • מודרניזציה מתמשכת: הארכת מחזור החיים עם Dell ProSupport או ProSupport Plus מספקים ללקוחות גישה 24/7 לתמיכה, שדרוגי טכנולוגיה גמישים, החלפת קיבולת ושירותי ייעוץ אחסון. 
 • צריכה גמישה: לקוחות יכולים לצרוך PowerStore דרך מנוי Dell APEX, ולשלם רק עבור מה שהם צריכים מדי חודש.

מעצימים את השותפים לעמוד בדרישות הלקוח

PowerStore Prime גם מקל ומתגמל יותר למכירת PowerStore. בהתבסס על אסטרטגיית האחסון Dell partner-first, שותפים יכולים כעת להגדיל את מכירות ה- PowerStore עם חבילות מוצרים במחיר תחרותי ולספק מקרי שימוש מורחבים ללקוחות משותפים. שותפים יכולים גם לייעל תנועות מכירה בעת מכירת הצעות PowerStore ו-PowerProtect ביחד.

"האחריות החדשה להפחתת הנתונים 5:1 של PowerStore ומערך ה-QLC החדש הם עדות למחויבות הבלתי מעורערת של Dell לעמוד ביעדי יעילות הלקוח תוך הפחתת העלות של אחסון מתקדם", אמר ג'ון לוקהאוזן, ארכיטקט פתרונות טכניים, World Wide Technology. "התמריצים והערבויות של שותפי Dell אורזים הכל ביחד, ומעמידים אותנו ואת הלקוחות שלנו בעמדת הצלחה עם ההתקדמות העדכנית ביותר בתחום האחסון all-flash."

ממנפים את עצמת ה- AI לפישוט ואוטומצית ניהול ה-IT 

Dell Technologies ממשיכה לפתח את פורטפוליו ה-Dell APEX במטרה לענות על צרכי הלקוחות בתחומי מיקוד מרכזיים כמו AI ו-multicloud. החידושים ב-Dell APEX מספקים יכולות AIOps מובילות ומשפרים את האחסון והניהול ל-Kubernetes.

Dell APEX AIOps Software-as-a-Service SaaS מייעלת את בריאות התשתית וזמינות השירות עם יכולות מלאות לצפייה וניהול אירועים באמצעות AI-driven. זוהי הרחבה משמעותית בכלי AIOps של Dell לפישוט התפעול, שיפור זריזות ה-IT ושליטה רבה יותר על יישומים ותשתיות באמצעות שלוש יכולות משולבות:

 • יכולת תצפית בתשתית Infrastructure Observability: פתרון בעיות תשתית עד פי 10 מהר יותר לעומת גישות מסורתיות באמצעות תובנות והמלצות בנושא בריאות, אבטחת סייבר וקיימות. הסייען המופעל באמצעות בינה מלאכותי ב-APEX AIOps של Dell, מספק תשובות מיידיות לשאלות תשתית והמלצות מפורטות לפתרון בעיות.
 • יכולת תצפית יישומים Application Observability: מניבה עד 70% הפחתה בזמן הממוצע לפתרון בעיות יישומים באמצעות טופולוגיות וניתוחי יישומים מלאים להבטחת זמינות וביצועי יישומים.
 • ניהול תקריות Incident Management: ייעול זמינות התשתית הדיגיטלית באמצעות זיהוי ופתרון תקריות באמצעות AI-driven, הפחתת בעיות המדווחות על ידי לקוחות בתשתית multivendor ו-multicloud בעד 93 אחוז.

Dell APEX Navigator SaaS מתרחבת וכוללת ניהול אחסון Kubernetes ותמיכה נוספת עבור הצעות Dell APEX Storage for Public Cloud:

 • Dell APEX Navigator עבור Kubernetes זמינה באופן כללי, ומפשטת את ניהול אחסון Kubernetes ב-Dell PowerFlex ובקרוב גם, Dell PowerScale ו-Dell APEX Cloud Platform עבור Red Hat OpenShift, על ידי הבאת שירותי נתונים מתקדמים כמו שכפול נתונים, ניידות יישומים וצפייה למכולות.
 • Dell APEX Navigator for Multicloud Storage תוספת תמיכה עבור Dell APEX File Storage עבור AWS עם תמיכה מתוכננת ל-Dell APEX File Storage עבור Microsoft Azure בהמשך השנה. הצעה זו מפשטת את תצורת האחסון, הפריסה והניטור על פני שכבת אחסון אוניברסלית שנוצרה על ידי Dell באחסון מקומי וענן ציבורי.

לקוחות יכולים להתחיל עם Dell APEX Navigator לאחסון מרובה עננים וכעת עם Dell APEX Navigator עבור Kubernetes באמצעות 90 יום ניסיון.