מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה
sponsored by 

הכירו את Precision 7960

21/03/2023

מוכנים לספק את העבודה הטובה ביותר שלכם, מהר יותר? 

מאת: שירן דניאל, Product Specialist

הכירו את Precision Tower 7960 תחנה אולטימטיבית לעומסי עבודה כבדים במיוחד. מאפשרת למשתמשים מקסימום גמישות עם יכולת הגדרה והתאמה אישית עם מגוון שבבי Intel Xeon, זיכרון ECC וכרטיסי מסך מסדרת Nvidia RTX A ה-Precision 7960 Tower יהיה זמין לרכישה החל מה-18.04.

המחשב השולחני המובנה, מציע יכולות של תחנת עבודה עצמתית ליישומים הדורשים כמויות מחשוב עצומות. ה-Precision 7960 Tower מספק חומרה עשירה הניתנת להגדרה עם מיטב הפתרונות החדשניים ביותר של Intel/AMD/Nvidia.

ה-Precision 7960 Tower מופעל באמצעות מעבדי אינטל Sapphire Rapids שהושקו לאחרונה. כרטיס גרפי עם מקסימום אפשרויות מ-Nvidia RTX A6000 (48 GB) ועד Radeon Pro W6800 לחובבי פתרונות מבית AMD. ה-Precision 7960 Tower תומך בעד ארבעה כרטיסים גרפיים ותומך בעד 4 TB של זיכרון DDR5 4,800 MT/S ECC. לאחסון, ניתן לבחור בכונן אתחול PCIe Gen4 NVMe SSD של עד 4 TB ולחבר אותו עם מספר עצום של כוננים קשיחים.

ה-Precision 7960 Tower תומך ב-152 טרה-בייט. ציוד היקפי נוסף כגון כרטיס Thunderbolt, בקר RAID, מודול Wi-Fi 6E, כרטיסי הרחבה PCIe SSD וכרטיסי Ethernet חיצוניים יהיו זמינים לאחר ההשקה. שתי יציאות Ethernet RJ45, אחת מדורגת ל-1 Gbps והשנייה ל-10 Gbps. אפשרויות נוספות כוללות שלוש יציאות USB 3.2 Type-A ו-Type-C כל אחת, יציאה טורית, שתי יציאות PS2, קורא כרטיסי SD מלא בחזית, שתי יציאות USB Type-A ו-Type-C נוספות ו-3.5 מ"מ שקע אודיו. אפשר להתקין שני כוננים אופטיים במפרצים הפנויים. Dell מאפשרת למשתמשי Precision 7960 Tower להגדיר את האסדות שלהם עם ספק כוח של עד 2,200 וואט פלטינום.

גם ה-Precision 7960 Tower מגיע עם ה-Dell Optimizer שמספק לכם חווית משתמש בהתאמה מלאה לדרך בה אתם עובדים. העצמת הפרודוקטיביות באמצעות ביצועים מותאמים מה-Precision שלכם ועד למכשירים אחרים בסביבת העבודה עם מגוון יכולות מתקדמות:

אקוסיסטם חכם- מאפשר לכם להנות מהתאמה וניהול קלים של צגים ואביזרי Dell עם שילוב ה-Dell Display Manager וה-Dell Peripheral Manager.

פרטיות חכמה- טכנולוגיה המאפשרת יצירת מרקם מסך כאשר זוהתה פריצה ועמעום המסך עם הסטת המבט. בנוסף המחשב גם מעיר את עצמו כאשר הוא מזהה אתכם וננעל עם התרחקות.

אודיו ברמה הגבוהה ביותר- אודיו חכם המספק צליל חד ושיפורי מיקרופון, מצמצם רעשי רקע באמצעות ביטול רעשים וטכנולוגיה לבידוד קול.

אניליטיקס מתקדם- מאפשר קבלת ניתוח עומסי עבודה במטרה לאפשר מעקב אחר ניצול משאבי המערכת ברכיבים השונים כמו המעבד, הזיכרון, הגרפיקה והדיסק הקשיח, בעת הפעלת עומס עבודה ספציפי.

קישוריות ללא תחרות- באמצעות ExpressConnect תוכלו להנות מרשת מרובה וסימולטנית הראשונה בעולם, המצטרפת לרשתות הטובות ביותר שזמינות כיום.

עצמה מורחבת- ה-ExpressCharge מנתח את הרגלי הצריכה והשימוש במטרה לשפר את ניצול סוללת המחשב ולהאריך את זמני הריצה באמצעות טעינת מערכת מהירה יותר כאשר היא נדרשת.

ביצועי אפליקציות משופרים- ה-ExpressResponse מנתח את אופי השימוש שלכם באפליקציות מועדפות במטרה להגביר ביצועים.

רוצים לדעת עוד על סביבת העבודה העצמתית ביותר בעולם? דברו איתנו.