מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה
sponsored by 

תחנות העבודה Precision - הפתרון האולטימטיבי למשתמשי Adobe Creative Cloud

19/08/2021


תחנות העבודה Precision - הפתרון האולטימטיבי למשתמשי Adobe Creative Cloud

מקצועני תוכנות Adobe כבר יודעים: המחשב שאתם עובדים איתו, קובע כמה רחוק תוכלו להגיע. צרכים מקצועיים מתחומי הויז'ואל, ארט, גרפיקה, הדמיות תלת מימד, וידאו, אודיו – כולם דורשים התמחות מוכוונת ורכיבי מחשוב בעלי יכולות ביצועים גבוהות, שיתמכו בקצב ובדרישות התוכנה הגבוהות.

כשתכננו ב-Dell את סדרת תחנות העבודה Precision , היה ברור לנו שנדרש מענה מוביל. לכן, סדרת תחנות העבודה נחשבת לעצמתית והמתקדמת בתעשיה. תחנות העבודה בסדרה מקצועית זו מותאמות לעבודה עם התוכנות החזקות והתובעניות ביותר בעולם.

הסדרה נועדה לספק לכם מענה עצמתי ומתקדם לכל צורך מקצועי -  כל תחנה בסדרה מספקת תוצאות מהירות ומדויקות לפרויקטים שלכם. משתמשי Adobe יכולים להנות מהפתרון האידיאלי והאמין ביותר, כזה שיעניק את הדיוק והעוצמה הדרושים לתכנון ברזולוציה הרצויה מבלי להתפשר.

שיתוף הפעולה ההדוק שלנו עם Adobe, מאפשר לנו לספק פתרון איכותי, אמין ומומלץ שנבדק מראש, אשר יסייע לכם לחתוך בעלויות תוך העלאת היעילות והפרודוקטיביות.

בעבודה בתוכנות Adobe, נדרשת התאמת צבע מיוחדת למסך. הכרטיס הגרפי חייב להיות מהמובילים – כיוון שזו התעשייה שדוחפת את הטכנולוגיה קדימה.

בחירה בתחנת עבודה מבית Dell היא בחירה מקצועית נטו – ואתם מוזמנים להשוות את הנתונים למחשבי 'טרנד' אחרים. הפער הוא ענק, לטובתנו כמובן.

לפורטפוליו המומלץ בהתאם לתוכנה שברשותך-יש ללחוץ כאן

סדרת תחנות העבודה Precision מאפשרת מקסימום אמינות לביצועי Workflow ליוצרים בתוכנות Adobe. תחנות העבודה Precision יעניקו ליצירות ה-Adobe שלכם את יתרון העוצמה והגרפיקה. השותפות של Dell עם Adobe מסייעת לפתור את אתגרי המיחשוב המורכבים של ימינו ל-Workflows של משתמשי Creative Clouds. עם התמיכה ב-GPUs מקצועיים וקנפיגורציה סקיילבילית, משתמשי Adobe יכולים לבנות את תחנת העבודה האידיאלית לא משנה מה ה-Workflow שלהם. סדרת precision מסייעת לכם לעלות על המסלול המהיר לתחנת העבודה האידיאלית, לחסוך עלויות ולהגביר פרודוקטיביות.

לדרישות המערכת למשתמשי Adobe:

:https://helpx.adobe.com/creative-cloud/system-requirements.html

יוצרי מדיה וסרטים? עורכי וידאו? יוצרי אפקטים או Motion Graphic? יש מקום ליצירתיות שלכם- Precision

תחנות העבודה שלנו היו הכוח המניע מאחורי יצירות מובילות כמו Free Birds, Game of Thrones והסדרה דמדומים ואפשרו לאנימטורים ועורכי הסרטים המובילים בעולם יתרונות משמעותיים כמו זרימת עבודה משופרת המאפשרת לעשות יותר פרויקטים בזמן קצר יותר, עיבוד ועריכה הזמן אמת עבור היישומים התובעניים ביותר באמצעות רכיבים מתקדמים כמו:Intel, AMD, Nvidia, Quadro, FirePro ויכולת התאמה והרחבה.

להורדת ה-Whitepaper למשתמשים בתחום המדיה והבידור- לחצו 

חברת Dell פועלת בשיתוף פעולה מלא עם Adobe על מנת לפתור את הבעיות המורכבות ביותר במחשוב עבור תעשיית המדיה והבידור. תחנות העבודה שלנו נבדקות  ומוסמכות ע"י Adobe במטרה להבטיח שהיישומים הדרושים לעבודה היומיומית שלכם יפעלו באופן חלק, רציף ואמין.

תחנות העבודה בסדרת Precision מספקות ביצועים מהירים יותר בעד 57% באמצעות Dell Optimizer שמכוונן את החומרה בהתאמה ליישומים ספציפיים כמו Adobe Premiere Pro, After Effects ועוד. בנוסף הסדרה מספקת יכולות תצוגה סופר חדות ומכוילות בצבעים כגון צג +OHD או מסכי ה-Ultrashrap עטורי הפרסים עם טכנולוגיית ה-PremierColor.