מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה
sponsored by 

תחנות העבודה Precision ממוקדות AI

14/05/2024

 

תחנות העבודה Precision ממוקדות AI

תחנות העבודה Precision מתעדכנות בחמישה דגמי ניידים ושני דגמי נייחים, הכוללים יח' NPU ייעודית לעיבוד בטכנולוגיה עצבית מבית Intel.

תחנות העבודה Precision מונעות באמצעות מעבדי Intel® Core™ Processors 

לאחרונה הכרזנו על השדרוגים האחרונים בסדרת תחנות העבודה Precision עם חמישה דגמים ניידים ושני דגמים שולחניים חדשים שיכנסו לשוק בשבועות הקרובים. בואו ללמוד עוד על הדגמים החדשים:

תחנות Precision מוכוונות AI עם ה-NPU החדש מבית Intel

המיקוד העיקרי של תחנות העבודה החדשות שלנו הוא באספקת תמיכה משופרת בעומסי עבודה של בינה מלאכותית (AI). שדרוג משמעותי בסדרת Precision 2024 הוא שכל תחנות העבודה כוללות את הדור האחרון של מעבדי Intel Core או Core Ultra שהוכרזו בדצמבר 2023, ומספקים את מה שאינטל מכנה כיחידת עיבוד עצבית (NPU) עבור עומסי עבודה AI.

ה-NPU הוא מעבד ייעודי המותאם לטיפול בחישובים מתמטיים מורכבים החיוניים לרשתות עצביות מלאכותיות. מעבדי NPU מותאמים למחשוב מקבילי מבוסס נתונים, מה שהופך אותם ליעילים ביותר במשימות עיבוד תובעניות כגון טשטוש רקע, מעקב עיניים (eye tracking) ומסגור תמונות (picture framing), אלגוריתמים ללמידת מכונה, המרת נתוני מולטימדיה גדולים לסרטונים ותמונות, וכמויות נתונים גדולות עבור רשתות עצביות.

מעבדי Intel Core תורמים ליכולות ה-AI, גרפיקה מתקדמת ואיזון אופטימלי בין בין חיי סוללה לביצועים. המעבדים מותאמים למחשבי פרימיום ניידים דקים וחזקים וכוללים ארכיטקטורה היברידית לביצועי 3D ויכולות AI מתקדמות.

Dell Precision 3490 תחנת עבודה ניידת

ה- Precision 3490 היא תחנת עבודה ניידת בגודל 14 אינץ' מצוינת לביצוע ריבוי משימות (multitasking)  יישומי שיתוף פעולה, יישומים עסקיים ומשרדיים. ניתן לצייד אותה בכרטיס מסך Nvidia RTX 500 Ada Generation, שהושק בכנס בברצלונה.

Dell Precision 3590 תחנת עבודה ניידת

ה- Precision 3590 מציעה מפרט דומה לדגם-3490 אך עם צג גדול יותר של 15.6 אינץ'.

Dell Precision 3591 תחנת עבודה ניידת

ה- Precision 3591 היא תחנת עבודה ניידת בגודל 15.6 אינץ' המספקת את השלב הבא בביצועים בהשוואה ל-Precision 3590. וכוללת מבחר גדול יותר של מעבדים וכרטיסי מסך נפרדים, כולל Nvidia RTX 2000 Ada Generation החדש ו-Nvidia RTX 1000 Ada Generation שהוכרז לאחרונה.

Dell Precision 5490 תחנת עבודה ניידת

ה- Precision 5490 היא תחנת עבודה ניידת דקיקה וקלה בגודל 14 אינץ' המציעה מעבד Intel Core Ultra בעל ביצועים גבוהים וכרטיס גרפי Nvidia לצד צג טוב יותר ממסכי 1920x1080 של סדרת ה-3000 החדשה. Precision 5490 מספקת יחס גובה-רוחב של 16:10 ורזולוציה של עד 2560x1600 עם מסך מגע.

Dell Precision 5690 תחנת עבודה ניידת

ה- Precision 5690 היא תחנת עבודה בגודל 16 אינץ' עם טביעת הרגל הקטנה ביותר מבין תחנות עבודה בגודל 16 אינץ' וכוללת אופטימיזציה מבוססת AI. זוהי תחנת העבודה הניידת החזקה ביותר מבין חמשת תחנות העבודה Precision החדשות, המציעה עד Nvidia RTX 5000 Ada Generation, כרטיס מסך מובנה ואפשרות למסך מגע 4K OLED.

Dell Precision 3680 Tower תחנת עבודה שולחנית Desktop

ה- Precision 3680 Tower, אחת משתי תחנות העבודה השולחניות החדשות שהושקו בחודש שעבר, היא תחנת עבודה ברמת entry המכונה אצלנו ב-Dell כ- "תחנת העבודה המהירה בעולם למשימות חד-תהליכיות".

Precision 3280 Compact Form Factor תחנת עבודה שולחנית

ה- Precision 3280 CFF היא תחנת עבודה ייעודית לחללים קטנים. תחנת העבודה הקטנה בעולם התומכת במעבדי Tensor Core. תחנת העבודה הקטנה הזאת יכולה לתמוך בכרטיס גרפי של עד Nvidia RTX 4000 Ada Generation וכוללת עד 64 GB של זיכרון ו-8 TB אחסון.

והנה עוד היבט חשוב באספקט מערכת ההפעלה - 

מתקדמים לסדרות המחשוב החדשות ונהנים ממערכת הפעלה עדכנית ומתקדמת Windows 11 Pro הכוללת AI עם תכונות אבטחה מובנית ו-Dell Optimizer .
מחשוב חדש הכולל Windows Pro 11 כולל רכיבי אבטחה Zero Trust Ready, עוזר אישי Copilot ומקש ייעודי מהיר.
שימו לב – מע' ההפעלה הקודמת, Windows 10, תסיים את תמיכתה בקרוב, זו ההזדמנות שלכם להתקדם.

תמחור וזמינות לתחנות העבודה החדשות Dell Precision

בהתאם להכרזות חומרה אחרות, השקת תחנות העבודה החדשות מתמקדת בבינה מלאכותית (המחשבים הניידים החדשים אפילו כוללים מקש ייעודי להפעלת Microsoft Copilot).
"כל חברה שרוצה להישאר תחרותית תיישם בינה מלאכותית בצורה כלשהי, ומחשבי AI יהיו מרכזיים בכך", אמר סם בורד, נשיא קבוצת פתרונות הלקוח ב-Dell Technologies. "מהפעלת עומסי עבודה AI מורכבים בתחנות Vעבודה ועד לשימוש ביישומי AI המופעלים על בסיס יומי במחשבים ניידים, מחשב AI מהווה השקעה חשובה שתניב תשואה בפריון ותסלול את הדרך לעתיד חכם ויעיל יותר".  

תחנות העבודה זמינות החל ממרץ 2024. למידע נוסף ומחירים אנא פנו אל המומחים שלנו או אל השותפים המורשים של Dell Technologies.