מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה
sponsored by 

תחנות העבודה Precision - הפתרון המוביל למתכננים ב- Autodesk

19/08/2021


תחנות העבודה Precision - הפתרון המוביל למתכננים ב- Autodesk

מתכננים תשתיות? בתי חלומות? מרנדרים מודלים מורכבים? זה כבר מזמן לא סוד: המחשב שלכם, הוא חומר ביד היוצר – וההצלחה שלכם, תלויה בין השאר גם ביכולות שלו.

צרכים מקצועיים מתחומי האדריכלות, תכנון, עיצוב פנים, מודלים, הדמיות ובדיקות חוזק – כולם דורשים התמחות מוכוונת ורכיבי מחשוב בעלי יכולות ביצועים גבוהות, שיתמכו בקצב ובדרישות התוכנה התובעניות.

סדרת תחנות העבודה Precision מבית Dell יצרה כבר מזמן סטנדרט אחר בתעשייה. ישבנו עם אנשי תכנון והנדסה מהשורה הראשונה, חקרנו ולמדנו את צרכיהם – כי Dell Technologies מוכוונת לצרכים העסקיים שלכם, לפני הכל.

למדנו, ש'מחשב' לא מספיק לכם – אתם זקוקים לתחנת עבודה, שתגבה את היצירתיות שלכם לפרודוקטיביות מיטבית. ואכן,  כל תחנה בסדרה מספקת תוצאות מהירות ומדויקות לפרויקטים שלכם. משתמשי AUTODESK יכולים להנות מהפתרון האידיאלי והאמין ביותר, כזה שיעניק את הדיוק והעוצמה הדרושים לתכנון ברזולוציה הרצויה מבלי להתפשר.

שיתוף הפעולה ההדוק שלנו עם AUTODESK, מאפשר לנו לספק פתרון איכותי, אמין ומומלץ שנבדק מראש, אשר יסייע לכם לחתוך בעלויות תוך העלאת היעילות והפרודוקטיביות.

בתכנון אלמנטים תלת מימדיים, מבני ענק, שכבות מורכבות – נדרש 'גב' חזק של מעבד, כרטיס גרפי, יכולות קירור ושימוש ממוקד בזכרון. אנחנו מבינים את הצרכים שלכם, ובדיאלוג מתמשך פועלים לעדכן ולהביא לכם את כלי העבודה החזקים ביותר.

זה בלתי נתפס – אך גם בסדרת הניידים שלנו, אפשר לעבוד כמו בתחנת עבודה נייחת, ללא פשרות. חשבנו על כל הפרטים – מסך מדהים מקצה לקצה שנותן איכות תמונה ומהירות תגובה, ביצועים חזקים שיתמכו בכל צורך שלכם, מורכבויות מיוחדות ואף 'רינדורים' כבדים במיוחד.

הפורטפוליו הרחב בסדרת Precision מאפשר לנו לספק לכם את המדויק לצרכים המקצועיים הייחודיים שלכם. תחנות העבודה Precision יספקו לכם כלי עבודה אמין, עוצמתי ומהיר לתוצאות מדויקות בעבודה עם תוכנות ה-Autodesk שלכם. בין אם אתם מתכננים בתחום הייצור, האדריכלות, הבניה, המדיה או תעשיית הבידור העובדים בתוכנות Autodesk השונות, סדרת Precision תספק לכם מענה מדויק שיעמוד בקצב שלכם וייתן לכם את העוצמה הרצויה שתאפשר לכם לתכנן כל דבר.

לפורטפוליו המומלץ בהתאם לתוכנה שברשותך> יש ללחוץ כאן

החיבור בין Dell ל-Autodesk הופך עבורכם את הבלתי אפשרי לאפשרי. שיתוף הפעולה ההדוק בין החברות מאפשר לבצע בדיקות ביצועים,  ליישם המלצות ולבצע אופטימיזציה והכל במטרה לחתוך בעלויות ולהגדיל את האפקטיביות והפרודוקטיביות.

 

לדרישות המערכת למשתמשי Autodesk:

https://knowledge.autodesk.com/support/system-requirements

אדריכלים? מהנדסי בניין? קונסטרקטורים? יש לכם פתרון לבנות עליו- Dell Precision

אנחנו ב-Dell יודעים שזה קריטי עבורכם לקבל את הטכנולוגיה הנכונה להפעלת תוכנות למידול בתלת מימד או לתכנון CAD מתקדם. הפתרונות שלנו בסדרת Precision מאפשרים ליצור קונספט, הדמיות והדגמות מבלי להתאמץ. סדרת Precision מביאה לכם את הטוב ביותר משותפים כמו Intel, AMD ו-NVIDIA וחומרה המותאמת ללא הרף למיקסום המהירות ויעילות אנרגטית.

הפתרונות בסדרה מאפשרים למשתמשי Autodesk להנות ממגוון רחב של פתרונות הניתנים להרחבה ולשירות והכל במטרה לספק מענה לצרכי הגרפיקה, האחסון או עוצמת המחשוב הדרושה לכם.

משתמשי Autodesk בוחרים ב-Dell Precision על מנת לייעל את הביצועים שלהם ולקבל ביצועים מהירים יותר של עד פי 57% באמצעות imbedded technology שמתאימה ומייעלת את תחנת העבודה לדרישות התוכנה שלך.

פתרונות Dell Precision מאושרי ISV ואנו פועלים מול כל יצרני התוכנות הדו והתלת מימד במטהר להבטיח התאמה טכנולוגית והסמכה לצרכי יישומים ספציפיים.