מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה
sponsored by 

סדרת Precision מומלצת לעבודה עם התוכנות המתקדמות בעולם

סדרת תחנות העבודה Precision מבית Dell נחשבות לעצמתיות והמתקדמות בתעשיה.

תחנות העבודה בסדרה מקצועית זו מותאמים לעבודה עם התוכנות החזקות והתובעניות ביותר בעולם. הסדרה נועדה לספק לכם מענה עצמתי ומתקדם לכל צורך מקצועי. כל תחנה בסדרה מספקת תוצאות מהירות ומדויקות לפרויקטים שלכם. בין אם אתם מתכננים לייצור, אדריכלות, מדיה או תעשיית הבידור, בתוכנות מתקדמות הדורשות כוח מחשוב רב כמו Autodesk, Solid Works או Adobe - יש לנו את הפתרון האידיאלי והאמין עבורכם, כזה שיעניק לכם את הדיוק והעוצמה הדרושים לכם לתכנון ברזולוציה הרצויה לכם מבלי להתפשר.

שיתוף הפעולה ההדוק שלנו עם יצרניות תוכנות התכנון, מאפשר לנו לספק פתרון איכותי, אמין ומומלץ שנבדק מראש, אשר יסייע לכם לחתוך בעלויות תוך העלאת היעילות והפרודוקטיביות.

תחנות העבודה Precision - הפתרון המוביל למשתמשי מוצרי Autodesk

הפורטפוליו הרחב בסדרת Precision מאפשר לנו לספק לכם את המדויק לצרכים המקצועיים הייחודיים שלכם. תחנות העבודה Precision יספקו לכם כלי עבודה אמין, עוצמתי ומהיר לתוצאות מדויקות בעבודה עם תוכנות ה-Autodesk שלכם. בין אם אתם מתכננים בתחום הייצור, האדריכלות, הבניה, המדיה או תעשיית הבידור העובדים בתוכנות Autodesk השונות, סדרת Precision תספק לכם מענה מדויק שיעמוד בקצב שלכם וייתן לכם את העוצמה הרצויה שתאפשר לכם לתכנן כל דבר.

החיבור בין Dell ל-Autodesk הופך עבורכם את הבלתי אפשרי לאפשרי. שיתוף הפעולה ההדוק בין החברות מאפשר לבצע בדיקות ביצועים,  ליישם המלצות ולבצע אופטימיזציה והכל במטרה לאפשר לכם לחתוך בעלויות ולהגדיל את האפקטיביות והפרודוקטיביות.

לדרישות המערכת למשתמשי Autodesk:

ttps://knowledge.autodesk.com/support/system-requirements

תחנות העבודה Precision - הפתרון האולטימטיבי למשתמשי Adobe Creative Cloud

סדרת תחנות העבודה Precision מאפשרת מקסימום אמינות לביצועי Workflow ליוצרים בתוכנות Adobe. תחנות העבודה Precision יעניקו ליצירות ה-Adobe שלכם את יתרון העוצמה והגרפיקה. השותפות של Dell עם Adobe מסייעת לפתור את אתגרי המיחשוב המורכבים של ימינו ל-Workflows של משתמשי Creative Clouds. עם התמיכה ב-GPUs מקצועיים וקנפיגורציה סקיילבילית, משתמשי Adobe יכולים לבנות את תחנת העבודה האידיאלית לא משנה מה ה-Workflow שלהם. סדרת precision מסייעת לכם לעלות על המסלול המהיר לתחנת העבודה האידיאלית, לחסוך עלויות ולהגביר פרודוקטיביות.

לדרישות המערכת למשתמשי Adobe:
:https://helpx.adobe.com/creative-cloud/system-requirements.html

תחנות העבודה Precision - הפתרון המושלם למשתמשי SOLIDWORKS

סדרת תחנות העבודה Precision נחשבת לפתרון האולטימטיבי למשתמשי SOLIDWORKS ומספקת מענה מקיף במיוחד לצרכי ההנדסה והייצור. תחנות העבודה Precision מאפשרות למתכנני SOLIDWORKS לספק רינדורים מדויקים יותר וייצור מהיר יותר. בין אם אתם משתמשים ב-SOLIDWORKS לעיצוב, תכנון הנדסי, סימולציה או ייצור לנו ב-Dell יש בדיוק את קונפיגורציית תחנת העבודה האידיאלית לצרכים הייחודיים לכם. תחנות העבודה Precision מציעות למשתמשים ביצועים חכמים, פרודוקטיביות מוגברת ומהימנות במשימות קריטיות. שיתוף הפעולה העמוק שלנו עם חברת Dassault Systèmes SolidWorks מאפשר לנו לספק לכם מוצרים שנבדקו, הומלצו והותאמו במיוחד לפתרונות SOLIDWORKS ויוכלו לסייע לכם בהוזלת עלויות תכנון, העלאת הפרודוקטיביות והגברת האפקטיביות הביצועית.

לדרישות המערכת למשתמשי SoliWorks:

https://www.solidworks.com/support/system-requirements

מבינים את העיסוק שלכם: Dell Technologies פיתחה את תחנות העבודה הפופולאריות והמובילות בעולם כדי לסייע למקצועני תכנון, פיתוח, הנדסה ושימוש בתלת מימד, לעבוד עם ביצועים מיטביים, בניידות אופטימלית. להתאמת תחנת העבודה המושלמת לצרכים שלכם- פנו אל המשווקים המורשים של Precision בישראל.