מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה
sponsored by 

תחנות העבודה המובילות בעולם כבר 25 שנה: Precision

09/09/2022

כברת דרך משמעותית: אנחנו חוגגים 25 שנה לתחנות העבודה Precision, 25 שנים של מובילות טכנולוגית  וחידושים פורצי דרך.

בעודנו מציינים כבר רבע מאה לחדשנות בלתי פוסקת בסדרת Precision, חשפנו לאחרונה כמה מתחנות העבודה העצמתיות ביותר בתעשייה. מאז ההשקה הראשונה של Precision ב-1997, המהנדסים שלנו התעלו על עצמם פעם אחר פעם וסיפקו פתרונות לכמה מהמוחות החדשניים ביותר, במקצועות המורכבים והמתפתחים ביותר. כמובילים את חוד החנית בתעשייה, הצגנו את תחנת העבודה הניידת הראשונה בעולם ב-2001 ואת תחנת העבודה הראשונה בעולם הניתנת לתלייה ב-2008.

אחת ההשקות הראשונות השנה היתה של דגמי Precision 7670 ו- 7770:

ה-7670 הינה תחנת העבודה הניידת הראשונה בגודל 16 אינצ' וכן הראשונה הכוללת שתי אפשרויות שלדה, מה שמאפשר למשתמשים המקצועיים גמישות והרחבה בהתאם לצרכים שלהם. כאשר המהנדסים שלנו זיהו את אתגרי מהירות ההעברה הצפויים בטכנולוגית הזיכרון  ה-SoDIMMs, הם פיתחו והציגו גישה חדשנית לגמרי עם פטנט של Dell ה-CAMM Compression Attached Memory Module.

והנה בשורה בזווית הנדסית, לקהל המהנדסים שלנו - אנו שמחים לעדכן, שאנחנו מתקדמים בתהליכי תקינה, להפוך את תקן CAMM לתקן חדש המספק מודולריות ותומך ביכולות תיקון.

Dell Precision 5470 mobile workstation and Precision 7865 Tower workstation.

Dell Precision 7670 and 7770 mobile workstations.

השנה חשפה Precision גם את תחנת העבודה הניידת החזקה ביותר בעולם בגודל 14 אינצ' ואת תחנת העבודה הראשונה אי פעם המופעלת באמצעות AMD וכוללת את ה-AMD RyzenThreadripperPro, ומציעה רמות חדשות של ביצועים מרובי הליכים לעמידה בעומסי העבודה המתגברים.

תחנות עבודה מובחרות אלה מסייעות ליוצרים מובילים במספר רב של תעשיות, כולל אדריכלים, מהנדסים, עובדים עם עומסי עבודה AI\ML, מעבדים גרפיים, קהילה רפואית, קריאטייב במדיה ובבידור ועוד רבים שעושים שימוש בטכנולוגיות מתקדמות לעיצוב עבודתם והשפעתם על העולם. ואנחנו לא עוצרים כאן.

 

סדרת Precision בפעולה- עכשיו ובעתיד

ה-DNA המרכזי של סדרת תחנות העבודה Precision הוא היכולת לצפות את צרכי הלקוחות שלנו ואת האופן שבו הטכנולוגיה תחולל מהפכה בעבודה שלהם. במהלך השנים התאמנו את המערכות שלנו באופן שבו הקהילה הרפואית תוכל לייצר עיבודים ברזולוציה גבוהה להנחיית תכניות ניתוחים. אנו מעצימים טכנולוגיה רובוטית המסייעת לכוחות הצלה לזהות אנשים בסכנה תחת שריפה עוד לפני שהם נכנסים למבנה. וכשהמושג Digital twins מתגבש ומשתרש בתעשיות שונות, אנחנו נהיה גם שם על מנת לסייע לאלה הנמצאים בחזית.

חלוץ אחד כזה הוא מעצב האופנה לואי אירוצ'סקי, דיירקטור לעיצוב אופנה וחדשנות בתלת מימד ב-VALACLAVA מותג הלבשה מקוון. לואי אירוצ'סקי משתמש ב- Precision 7760 על מנת ליצור digital twins של דוגמאות בד ובגדים ולאחר מכן משלב תוכנת תלת מימד להמחשה, התאמה ושיפור העיצובים. בהמשך החברה יכולה ליצור בגדים על פי דרישה, להפחית את זמן היציאה לשוק ולחסוך הוצאות על דגמים ומוצרים שלא נמכרו.

VALACLAVA digital design. Image courtesy of Lui Iarocheski.

"בהתאמות דיגיטליות ניתן לתמרן את הבד ואת ההדפסים במרחב הוירטואלי, להתאימו לאוואטאר ואח"כ לגוף". מסביר לואי אירוצ'סקי. "הדמיית בד היא סופר תובענית וה-Precision יכול לטפל במשימה במהירות מבלי שהתוכנה תקרוס. העוצמה הזאת סייעה לנו להפחית את תהליך העיצוב שלנו (עבור בגד דיגיטלי אחד) ב-67%. תחנת העבודה גם מספקת לי את הניידות הדרושה כאשר אני צריך לבקר במפעלים או לפגוש את הצוות, עם מסך ה-17 אינצ' אני יכול לשתף פרויקטים באופן ברור מבלי הצורך בצג נוסף נפרד."

לואי אירוצ'סקי מציין שלתהליך עיצוב התלת מימד יש השלכות עצומות על תעשיות האופנה והקמעונאות. "באמצעות תאומים דיגיטליים, קמעונאים יכולים לשלב AR על מנת לאפשר ללקוחות שלהם אינטראקציה ראשונה עם מוצרים היפר-ריאליסטיים עוד לפני הרכישה, ומותגי אופנה יכולים למכור עיצובים בערוצים דיגיטליים ולהתחיל בייצור רק לאחר ביצוע הזמנה. פעולות כאלו בגישת "על פי דרישה" יסייעו להוביל את עולם האופנה לשיטות ייצור ברות קיימא יותר בעתיד."

אנו מקבלים השראה אינסופית ממשתמשי Precision ושואפים לתמוך גם בעתיד בקידום ההישגים בתחומי המומחיות הרבים שלהם.

ומה יש לעוד מומחים לומר על Precision?

דרו גראצי, צלם וקולנוען מוביל שהפיק את כותרת הסיום/קרדיטים לסרטו עטור הפרסים של סטיבן ספילברג, West Side Story באמצעות ה-Precision 7920, אמר: "ה-Precision 5770 החדש, מספק פלטפורמה מקצועית המשקפת את החידושים העדכניים ביותר בטכנולוגיה. קלות המשקל כמו גם החוזק - חשובים לי במיוחד כצלם וכעורך. הצלחתי לדחוס תוכן מורכב להפליא ברזולוציה גבוהה, לראות הכל בזמן אמת ובציר זמן אמיתי של 8k ללא שום בעיות. הצלחתי גם להציג את הקבצים האלה על שולחן העבודה מבלי שיהיו לי בעיות הפעלה ב-8k, מה שמעולם לא ראיתי באף מחשב נייד אחר שהשתמשתי בו."

טים מקלוהן, ראש המחלקה להדמיה באוניברסיטת טקסס A&M אמר, "כשהתוכנית החלה בסוף שנות ה-80, היא הייתה מבוססת עיצוב ומדעי המחשב, כאשר רוב התלמידים השתמשו בגרפיקה תלת-ממדית במדיה בידורית כגון אנימציה, אפקטים חזותיים ומשחקים. אבל ככל שכוחה של הגרפיקה הממוחשבת גדל, תחומי העניין של התלמידים שלנו התפתחו לתחומים כמו AR/VR ביישומי בריאות, עיצוב שיתופי בזמן אמת בהנדסה, עיצוב מונחה נתונים לתכנון עירוני והדרכות סימולציה. העמידה האיתנה של תחנות העבודה Dell Precision סייעה לתלמידים שלנו לעבוד עם מגוון היישומים הדרושים על מנת להגשים רעיונות, ותפוקת העבודה שלהם עומדת בקנה אחד עם אנשי המקצוע שכבר עובדים בתחום."

הצטרפו לחגיגה

מיוצרי סרטים ואנימטורים עטורי פרסים ועד לאדריכלים ומהנדסים, תחנות העבודה Precision נמצאות בליבת היצירה המדהימה ברבע המאה האחרונה וכדי לחגוג, הזמנו תערוכה מיוחדת במינה של יצירות אמנות דיגיטליות בהתאמה אישית שנוצרו באמצעות Precision. קריאייטיבים מובילים בתעשייה מרחבי הגלובוס יסיטו את המסך ויספקו הצצה הן לתהליכים היצירתיים והן לתהליכים הטכניים, בפעילות ששיאה בגלריה דיגיטלית הכוללת פסלי תלת מימד, סרטוני אנימציה, איורי סטילס ועוד. הכירו את היוצרים וצפו בגלריה המלאה.