מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה
sponsored by 

מהפכה בפיתוח AI עם תחנות העבודה Precision AI-ready

14/03/2024

 

מהפכה בפיתוח AI עם תחנות העבודה Precision AI-ready

בואו לגלות פתרון AI דינמי למפתחים: תחנות העבודה Precision ו-Microsoft AI Studio.

בשנים האחרונות, בינה מלאכותית (AI) חוללה מהפכה בעולם פיתוח התוכנה. מפתחים וארגונים רבים שואפים להתחיל בפיתוח והטמעת חוויות AI באפליקציות שלהם, אך כמובן נתקלים באתגרים. על מנת להתחיל ביעילות בפיתוח AI גנרטיבי (GenAI), מפתחים זקוקים לפתרון חומרה חזק ולסביבת פיתוח המקלה על הגדרת פרויקטי AI. בפוסט זה, נחקור את הסיבות לכך שתחנות עבודה, כמו Precision, בשילוב עם כלי הפיתוח הנכונים, כמו Windows AI Studio של מיקרוסופט שהושקה לאחרונה, הם הבחירה האידיאלית לפיתוח AI וכיצד הם יכולים לשפר למפתחים את החוויה, הפרודוקטיביות והחדשנות.

ביצועים חישוביים ללא תחרות

מפתחים המעוניינים בבניית פונקציונליות AI באפליקציות שלהם צריכים סביבות תוכנה וחומרה מתאימות. הם עשויים להזדקק לביצועים וכוח נוספים לעיבוד AI. אם מפתח רוצה להיכנס לעולם ה-AI הגנרטיבי, דרישות העיבוד יכולות להיות גדולות אף יותר. תחנות העבודה Dell Precision מציעים מעבדים ו-GPU בעלי ביצועים גבוהים המצטיינים בטיפול בעומסי עבודה AI מורכבים. שילוב מעבדים רבי עוצמה ו-GPU ייעוד מאפשר למפתחים לעבוד בכל תחומי הבינה המלאכותית, מלמידת מכונה (ML) ללמידה עמוקה ו-GenAI.

תמיכה מותאמת ב-GPU

תחנות העבודה מצוידות בכרטיסי מסך מהשורה הראשונה המיועדים להתמודדות בקלות עם משימות AI. הכרטיסים מציעים יכולות עיבוד מקבילות עצומות ו-AI-specific circuitry. מפתחים יכולים למנף את הכרטיסים האלה עוד היום להרצת מודלי טרנספורמציה מתקדמים כמו DALLE 2.0, Stable Diffusion ו-NeMo של NVIDIA המותאמים מראש ל-Windows. תחנות עבודה רבות תומכות במספר GPUs להאצת AI מדרגי. לדוגמה, תחנת העבודה Dell Precision 7960 Tower יכולה לתמוך בעד ארבעה כרטיסי NVIDIA RTX™ 6000 Ada Generation GPU המספקים עוצמת עיבוד AI הגבוהה ב-80% לעומת הדור הקודם וכמות VRAM מדהימה של 48 ג'יגה-בייט לכל GPU - מהגורמים הקריטיים ביותר לטיפול במודלי שפה גדולים (LLM) של GenAI.

זיכרון ואחסון משופרים

פיתוח AI מבוסס LLM דורש זיכרון משמעותי על מנת לאחסן ולעבד כמויות נתונים עצומות. תחנות עבודה שלנו מספקות קיבולת RAM מרבית נדיבה, המאפשרת למפתחים להריץ באופן פרטי מודלים כמו  Llama 2 של Meta לצד סביבות פיתוח עתירות משאבים ללא האטות. בנוסף, אפשרויות אחסון מהירות, כגון כונני SSD מסוג NVMe, המאפשרים גישה מהירה לנתונים וטעינת נתוני אימון AI גדולים, מה שמאיץ עוד יותר את הפיתוח.

יכולות ריבוי משימות (Multitasking)

לעתים קרובות פיתוח תוכנה מחייב מפתחים בעבודה עם יישומים וכלים מרובים. תחנות העבודה מיועדות להתמודדות קלה עם ריבוי משימות, ומאפשרות למפתחים להפעיל סביבות פיתוח משולבות (IDE) עתירות משאבים ולבנות מערכות ומסגרות AI בו-זמנית ללא צווארי בקבוק בביצועים. יכולת המעצימה מפתחים בייעול תהליך העבודה שלהם ובמעבר חלק בין משימות.

Windows AI Studio לפיתוח AI

חומרת תחנת העבודה לבדה לא תספק סביבת פיתוח AI פרודוקטיבית. מפתחים צריכים גם את סביבת התוכנה הנכונה. הם רוצים להתחיל לקודד את הפרויקטים שלהם כמה שיותר מהר, תוך קבלת כל הרכיבים הדרושים לפרויקט AI. מיקרוסופט פועלת במטרה לאפשר לכל מפתח Windows להיות מפתח AI באמצעות הצגת Windows AI Studio כהרחבה של VS Code.

מיקרוסופט רוצה להקל על מפתחים חדשים בתחום ה-AI. במקביל, מיקרוסופט מעוניינת לאפשר למהנדסי ML ותיקים ומדעני נתונים להתמקד רק באופטימיזציות המודלים שלהם, באמצעות ריכוז כל הכלים המתקדמים במקום אחד, באופן מקומי, על גבי ה- Windows שלהם. Windows AI Studio מסייעת בהנעת פיתוח GenAI על ידי ריכוז כלי פיתוח AI מתקדמים, כולל toolchain Olive, קטלוג המודלים של Azure AI ומערכת תבניות תרחישים שמפתחים יכולים להתאים לצרכים שלהם - והכל במקום אחד.

Windows מהווה פלטפורמה אידיאלית למפתחים להתחיל בפיתוח GenAI, ומציעה תאימות ל-Linux דרך WSL, כלים כמו VS Code, תמיכה במסגרות (frameworks) כמו PyTorch ו-CUDA ובקרוב גם Windows AI Studio.

יכולת הרחבה והתאמה לעתיד

נוף פיתוח התוכנה וה-AI משתנה ומתחדש כל העת. ככל שאפליקציות ותכונות AI מוסיפות להשתפר ולהתעדכן, מפתחים זקוקים לחומרה וכלי פיתוח שמסוגלים לעמוד בקצב ההתקדמות. תחנות עבודה, כמו Dell Precision, מציעות יכולות הרחבה, ומאפשרות למפתחים לשדרג רכיבים כמו מעבדים, כרטיסים גרפיים וכרטיסי זיכרון על מנת לעמוד בדרישות הגדלות של LLM ו-AI אחרים. 

השקעה בתחנות עבודה חזקות מבטיחה למפתחים עמידות לעתיד ומוכנות לדור הבא של פיתוח תוכנה מונעת AI כמו Windows AI Studio. הבחירה בתחנות עבודה Dell Precision ו-Windows AI Studio, מספקת למפתחים יכולת למקסם פרודוקטיביות, לחדש מהר יותר ולהישאר בחזית פיתוח התוכנה המופעלת באמצעות AI.

למידע נוסף על הפורטפוליו המקיף לתחנות עבודה AI-READY - לחצו כאן.

עוד סיבות להתקדם לסדרות המחשוב החדשות הכוללות Windows Pro 11

סדרות המחשוב החדשות כוללות את מע' ההפעלה המתקדמת Windows Pro 11.
מחקרים מוכיחים שמערכת הפעלה עדכנית משפרת ומייעלת תהליכי עבודה ומעניקה לכם את כיסוי האבטחה הטוב ביותר עם תכונות Zero Trust Ready.
מערכת ההפעלה Windows Pro 11 מאפשרת לכם לעבוד באופן מאובטח, לשתף ולבצע משימות מכל מקום ובכל סביבה בהתאם למציאות העבודה ההיברידית.
מתקדמים למחשב מהסדרות החדשות ונהנים מ"Copilot" מבוסס ה-AI שנותן לכם דרך מהירה, חסכונית ויעילה לבצע משימות כמו עוזר קטן לשירותכם.
והנה עוד סיבה חשובה – מערכת ההפעלה הקודמת, Windows 10, מסיימת את תמיכתה בהמשך ויש לכם הזדמנות להתקדם.