מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה
sponsored by 

SCAM ME IF YOU CAN

19:30-21:00 | 30.06.2021 | SCAM ME IF YOU CAN

Store, Protect & Escape Cyber Threats

Please Join Dell Technologies and Intel

בעידן בו ארגונים מאיצים את הטרנספורמציה הדיגיטלית בקנה מידה עולמי, הם נזקקים לפלטפורמות טכנולוגיות חזקות שיכולות לקיים יישומים מסורתיים תוך מתן גמישות וזריזות לתמיכה ביישומי ענן של הדור הבא, קונטיינרים סטטיים, אוטומציה וניידות ענן.

יחד עם זאת, עלייה חסרת תקדים בשימוש בתוכנות כופר ובהתקפות זדוניות, מובילים מנהיגי IT למסקנה הברורה שעליהם לעדכן את אסטרטגיות ההתאוששות מאסון על מנת להבטיח המשכיות עסקית בעננים ציבוריים ופרטיים, כאשר, ולא אם תתרחש מתקפת סייבר או כופר.

הצטרפו אל ג'ודי הוגלנד ואמט קצ'מרק ובואו ללמוד כיצד ארגונים משלבים בהצלחה בין Dell PowerStore, PowerProtect, Cyber Recovery על מנת לחזק ולהתגבר על אתגרים אלה.

בואו לצלול אל עולמם של אמני ההונאות (Scam Artists) עם הדובר המרתק, פרנק אבנגייל שישתף אותנו בסיפור חייב כמומחה בהונאות טרם הפך להיות יועץ אתי!!!

 

מרמאי לגיבור- את האיש הזה אתם חייבים להכיר:

סטיבן ספילברג: "בחרתי להנציח אותו בסרט, בגלל מה שהוא עשה למען המדינה במשך למעלה מ-30 שנה."

פרנק אבנגייל, הוא מהאוטוריטות המכובדות ביותר בעולם בנושא זיופים, מעילות ומסמכים מאובטחים. במשך למעלה מ-40 שנה הוא עבד וייעץ למאות מוסדות פיננסיים, תאגידים וסוכנויות ממשלתיות ברחבי העולם, כולל ה-FBI.

התערובת הייחודית בין הידע והמומחיות הנדירה של מר אבנגייל החלה לפני יותר מ-50 שנה כאשר הוא היה ידוע כאחד המפגינים המפורסמים בעולם. סיפורו המרתק סיפק השראה לסרטו של סטיבן ספילברג מ-2002, Catch Me If You Can, בכיכובו של ליאונרדו דיקפריו בתפקיד אבנגייל וטום הנקס כסוכן FBI. 

" ההרצאה של אבנגייל עשויה להיות ה-one-man show הכי טוב שתראו אי פעם." טום הנקס