מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה
sponsored by 

הכרזות- נובמבר 2023

07/11/2023

הכרזות ועדכונים בתחום השרתים- נובמבר 2023

מאת: שעיה בכר, Solution Architect, ב-Dell Technologies

הכרזה על NVIDIA L40S 48GB PCIe GPU עבור שרתי R760XA, R760, R7625, R7615 ו-R750XA

התפשטות AI גנרטיבי מניעה שינוי טרנספורמטיבי בכל תעשייה, ויוצרת צורך בקרב ארגונים לפריסת יותר משאבי מחשוב בקנה מידה גדול יותר. עם הלחצים הקיימים להגברת הביצועים, היעילות והחזר ה-ROI, מרכזי נתונים מודרניים זקוקים לפתרונות מחשוב אוניברסליים המספקים יכולות מחשוב מואצות, גרפיקה ועיבוד וידאו עבור מערך הולך וגדל של עומסי עבודה מורכבים ומגוונים.

ה-NVIDIA L40S GPU, מבוסס על ארכיטקטורת NVIDIA Ada Lovelace, הוא GPU אוניברסלי רב עוצמה עבור מרכז הנתונים, המספק האצה פורצת דרך של ריבוי עומסי עבודה עבור הסקנת מסקנות והדרכה, גרפיקה ווידאו של מודל שפה גדול (LLM). כפלטפורמה המובילה עבורmulti-modal generative AI, ה-L40S GPU מספק האצה מקצה לקצה עבור תהליכי עבודה של הסקת מסקנות, אימון, גרפיקה ווידאו להפעלת הדור הבא של אודיו, דיבור, דו-ממד, וידאו ותלת-ממד התומכים ב-AI.

ה-GPU L40S אידיאלי עבור:

  • AI גנרטיבי
  • LLM Inference
  • AI Training & Inference כללית
  • עיבוד וגרפיקה תלת מימדית
  • Nvidia Omniverse
  • תוכן סטרימינג ווידאו
  • תחנות עבודה וירטואליות

מפרט המוצר (מבוסס על נתוני NVIDIA):

למידע נוסף פנו אל אנשי הקשר שלכם ב-Dell ונשמח לסייע.


השקת NVIDIA BlueField-2 2x25GbE, AMD/Pensando DSC2-25 2x25GbE, AMD/Pensando DSC2-100 2x100GbE DPUs Dell על פלטפורמות 16G נבחרות (vSphere על DPUs)

אנו שמחים להכריז על השקת NVIDIA BlueField-2 2x25GbE, AMD/Pensando DSC2-25 2x25GbE ו-AMD/Pensando DSC2-100 2x100GbE בשרתי Intel ו-AMD PowerEdge נבחרים.

DPUs הם שילוב של NIC ASIC ו-ARM Cores. ניתן להוריד את שירותי התשתית בשרת המארח, כגון מחסנית הרשת, מחסנית האחסון או שירותי אבטחה, ולהעביר אותם ל-DPU. ה-NIC ASIC ב-DPU מאיץ בחומרה את שירותי התשתית הללו. התוצאה הסופית היא ביצועים משופרים באמצעות האצת חומרה וליבות שנשמרות בשרת המארח מכיוון שהשירותים מורדים ל-DPU. יתרון נוסף ל-DPUs הוא האבטחה המשופרת עקב הפרדת עומסי העבודה משירותי האבטחה. עומסי העבודה פועלים על מעבדי x86 המארח, ושירותי האבטחה פועלים על ליבות DPU ARM. עבור Dell DPUs המריצים vSphere על DPUs שירותי התשתית הראשוניים יתמקדו ברשת עם מתגים מבוזרים מואצים בחומרה.

למידע על מק"ט ופלטפורמות נתמכות:

למידע נוסף פנו אל אנשי הקשר שלכם ב-Dell ונשמח לסייע.


זמין עכשיו- Dell NativeEdge Self-Guided Demo

הדרכה עצמית של Dell NativeEdge במרכז ההדגמה. NativeEdge של Dell היא פלטפורמת תוכנת קצה המרכזת פריסה וניהול תשתית ויישומי קצה על פני מיקומים מבוזרים גיאוגרפית. בהדגמה אינטראקטיבית זו, נראה כיצד קמעונאי יכול להשתמש ב-Dell NativeEdge לפריסת מחשוב בחנויות, להתקנת היישומים ולשדרוג מערכת ההפעלה של המכשיר. אנו מסבירים כיצד הפתרון מאובטח לפי עקרונות אבטחה של אפס אמון.

להדגמה- לחצו כאן.


עדכון טכני ישירות מהפיתוח שלנו

עדכון על ספקי כוח של Dell 277V AC ו-HVDC

עדכון טכני ישירות מפיתוח (DfD) מתאר ​​כיצד ספקי כוח 277V AC & HVDC 260-400V DC במצב מעורב חשובים ומועילים ללקוחותינו.

לעדכון- לחצו כאן.


זקוקים למידע טכני נוסף? בקרו ב- InfoHub