מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה
sponsored by 

מחויבות מתמשכת- DELL ו-Broadcom

03/03/2024

ממשיכים להוביל, יחד: המחויבות המתמשכת של DELL ו-Broadcom ל-VXRAIL

נכתב בשיתוף פול טרנר, סגן נשיא לניהול מוצר, ברודקום

חברת Broadcom סיימה את רכישת VMware ויוצאת בהודעה משותפת עם Dell Technologies על המשך שיתופי הפעולה ההדוקים כולל בפתרון התשתית האחודה VxRail.

החדשנות, האוטומציה והפשטות התפעולית של VxRail מביאות ערך עצום לעשרות אלפי לקוחות מסביב לעולם, בכ-300 אלף צמתים פרוסים ברחבי העולם.

זה הזמן להדגיש: רכישת VMware על ידי Broadcom אינה משפיעה על חווית הפריסה והתמיכה של  VxRail ו-VCF והחברות נשארות מחויבות לספק המשך חווית פריסה ותמיכה בהמשך.

VxRail עודנו פתרון ה-HCI היחיד שהונדס במשותף עם VMware עבור לקוחות VMware במטרה לשפר תוצאות עסקיות.

ככל שעולם ה-IT  מתפתח בהגדרות מולטיקלאוד לכל ארגון, הזריזות, המדרגיות והאמינות של   VxRail   הופכים יותר ויותר חיוניים עבור הלקוחות המשותפים שלנו. אנו מחויבים יחד לקידום המודרניזציה בסביבות דינמיות.

VCF ב-VxRail מציע ללקוחות VMware את אחד הנתיבים הפשוטים ביותר לענן היברידי.

מערכת ה- VxRail HCI משולבת במלואה עם VMware Cloud Foundation SDDC Manager, VCF ב-VxRail מספקת חווית TurnKey שמפשטת את ניהול התשתית הודות לשליטה חלקה, נראות ויכולות ניהול מחזור חיים משופרת.

ובאשר לעתיד, אנחנו לא עוצרים לרגע. צוותי המוצר וההנדסה שלנו ממשיכים לשתף פעולה באספקה ​​ובתמיכה עבור בסיס הלקוחות שלנו, מה שמניע את ההתפתחות המתמשכת ופתרון מעמיק הן ב-VxRail והן ב-VCF. יחד, אנו חוקרים, מעדכנים ומשפרים את היכולות שלנו כדי להיענות לצרכים המודרניים של ארכיטקטורת ה-HCI שלכם על פני סביבות VMware, החל מהליבה לקצה ועד לענן.

אנחנו כאן לסייע לכם עם הטכנולוגיה והתמיכה הטובה ביותר כך שתוכלו להשיג כל מטרה עסקית:

  • לאימוץ יישומים מודרניים בענן: השתמשו ב-VMware Cloud Foundation ב-VxRail לאינטגרציה חלקה ואוטומטית ושגשגו בעולם הדיגיטלי הדינמי.
  • ייעול מרכז הנתונים ללא הפסקה: ייעלו את הפעולות ונהלו ביעילות עומסי עבודה עבור סביבות vSphere מסורתיות עם VMware vSphere Foundation ב-VxRail.

שתי החברות Dell Technologies  ו-Broadcom יחד במחויבות משותפת לספק לכם ערך לא פחות ממעולה.

הודות לשיתוף הפעולה המתמיד יחד בחדשנות, אוטומציה ופשטות תפעולית, אנחנו כאן לענות על הצרכים המתפתחים של כל ארגון בעולם, להניע מצוינות, לספק טכנולוגיה ותמיכה ולסייע לכם לשגשג בעולם הדיגיטלי המתפתח במהירות ומחוצה לו.

למדו עוד על הפתרונות המשותפים:

מחויבות מתמשכת- DELL ו-Broadcom